Wyścigi tylko dla kobiet

23 lutego rusza III edycja pucharu kartingowego Motocaina Cup. To impreza organizowana przez kobiecy portal motoryzacyjny i przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni mogą co najwyżej dopingować swoje faworytki.

Kierowca i jej doradca

Wyrzucenie „krytyka z bocznego siedzenia” z własnej głowy to pierwszy, niezbędny krok, by jeździć dobrze i z przyjemnością.

Tylko w foteliku

Twoje dziecko jest cztery razy bardziej niż dorosły narażone na urazy w trakcie wypadku samochodowego. Odpowiednio dobrany fotelik zmiejsza ryzyko obrażeń u niemowląt nawet o 90 proc.!

Małe kobiece auto

Nabieram coraz większego przekonana, że twórcy Toyoty iQ chcieli przede wszystkim zadowolić kobiety. Gdyby pieniądze nie miały znaczenia mogłabym przyznać, że całkiem przyzwoicie wywiązali się ze swego zadania…

Formuła na kobietę

Od kiedy nasz rodak Robert Kubica odnosił spektakularne sukcesy w tym jednym z najdroższych i najbardziej widowiskowych sportów świata, Formuła 1 stała się dla nas tym, co skoki narciarskie.

Mister Cupra jak wyścigówka

Seat leon 2.0 TSI cupra łączy w sobie trzy najważniejsze cechy samochodu: ciekawe nadwozie, bogate wyposażenie i supermocny silnik. Nie jest tani, ale jest piękny.

Fiat, który sprawia frajdę

Fiata 500 nie kupuje się z rozsądku, ale dla samej przyjemności posiadania i wyróżniania się z tłumu. Pomimo niewielkich rozmiarów, ma ogromne szanse spodobać się nie tylko wyzwolonym singielkom.