repka_sg

Marzec 2016 wg Google Analytics

  • 227 472 Odwiedziny
  • 213 402 UU
  • 1 007 009 Odsłony
  • 4,4 Strony/odwiedziny
  • 00:04:33 Śr. czas spędzony w witrynie

Obecność partnerów w portalu
Poza umieszczaniem w portalu tradycyjnej reklamy displayowej chcemy, aby obecność marek i promowanych produktów miała postać niecodzienną i intrygującą, a z drugiej strony nie była inwazyjna dla użytkowniczek.

Każdy marketer szuka wyróżnienia dla swojej marki. Chcemy zaoferować pakiet świadczeń polegający na zagospodarowaniu całego portalu lub wybranego działu na wyłączność. Chcemy zaoferować wyróżniające działania będące połączeniem product placement, sponsoringu, reklamy i PR.

Sponsoring portalu
Dedykowana przestrzeń dla marki. Dłuższa obecność na portalu może się wiązać ze stworzeniem przez redakcję Republiki Kobiet dedykowanej przestrzeni dla marki.

Obiektywizacja przekazu poprzez angażowanie użytkowników w promowanie oferty sponsora – product recommending (social shopping) – polega na zebraniu pozytywnych opinii użytkowników usługi i zaprezentowanie ich innym użytkownikom eksponując je pomiędzy treściami redakcyjnymi budującymi pozytywny kontekst. Udostępnienie narzędzi do moderowanej dyskusji na temat oferty.

Product placement może być zastosowany w grach, plikach wideo lub animacjach produkowanych przez redakcję Republiki.


Skontaktuj się z nami. Udzielimy wszelkich informacji na temat reklamy w portalu Republikakobiet.pl i przygotujemy ofertę optymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dział reklamy:
reklama@republikakobiet.pl

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.