Pielęgnacja skóry wokół oczu i ust

Pielęgnacja skóry wokół oczu i ust powinna być częścią codziennego rytuału pielęgnacyjnego, ponieważ właśnie tam pojawiają się pierwsze zmarszczki, zdradzające wiek. Jak opóźnić proces starzenia? Postawić na demakijaż,  dobry krem i nauczyć się sztuki aplikacji kosmetyków.

Skincolor de la Mer

Skincolor de la Mer to kolekcja podkładów, korektorów, pudru i luksusowych pędzli, które sprawiają, że skóra wygląda zdrowo, nieskazitelnie i cudownie świetliście.

Dr Irena Eris Revicore Hi-Tech System

Jeśli jesteś klientką Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris lub po prostu dbasz o urodę, ale boisz się inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, ta wiadomość jest dla ciebie. W Kosmetycznych Instytutach jest już sprzęt Dr Irena Eris Revicore Hi-Tech System, czyli zintegrowany system profesjonalnej pielęgnacji stworzony specjalnie na potrzeby Instytutów. Wyposażono go w kluczowe technologie do aktywnej pielęgnacji twarzy i ciała, odpowiadające najnowszym światowym trendom dla tego typu urządzeń.

Jak pielęgnować rzęsy?

Uwaga dziewczyny! W tym sezonie rzęsy muszą być ekstremalnie widoczne. Im dziwniejsze i bardziej wymyślne, tym lepiej. Mogą być przesadnie wydłużone i posklejane. Warto także na jakiś czas zrezygnować z czerni i pobawić się kolorami.

La Panthere

Pantera, ze wszystkich zwierząt, jest jedynym o naturalnie ładnym zapachu. Zapach jej oddechu przyjemny dla wszystkich innych istot, dlatego poluje z ukrycia, przyciągając ofiarę swym zapachem

Idealny zabieg dla twojej cery

Szara i zmęczona cera, popękane naczynka, zaczerwieniona skóra – to najczęstsze pamiątki, które pozostają nam po zimie. Przyczyn jest wiele. Niska temperatura, ogrzewanie, czy brak aktywności fizycznej – to tylko niektóre z nich. Co zrobić, aby wyglądać kwitnąco na wiosnę?

Maseczki Eveline na różne partie twarzy

Najnowsze trendy pielęgnacyjne, inspirowane zabiegami z gabinetów kosmetycznych, polegają na jednoczesnym nakładaniu różnych maseczek na różne partie twarzy. Czoło, policzki, nos, podbródek – każdy obszar ma inne potrzeby. Dlatego idealny zabieg powinien być wielozadaniowy. Sięgnij po Multimasking firmy Eveline, a twoja skóra otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje!

Wybielanie przebarwień

Przebarwienia skóry pojawiają się pod postacią plam o brązowawym zabarwieniu, mających różną wielkość i kształt. Zaliczają się one do grupy zaburzeń barwnikowych. Skóra z przebarwieniami może mieć kolor jasnobrunatny, brązowy lub nawet czarny. Czy można jej pomóc?