Kiedy w życie erotyczne wkrada się monotonia

Kiedy w życie erotyczne wkrada się monotonia, często jest niedostrzegana, lecz jej wpływ na relacje i samopoczucie partnerów jest niezaprzeczalny. Definiując ją jako powtarzające się schematy czy brak nowości, odkrywamy, jak jej obecność może wstrząsnąć nawet najbardziej płomiennymi związkami. Ta rutyna, choć subtelna, podgryza intymność, ogranicza ekscytację i staje się barierą dla pełnej ekspresji uczuć..

Polski sklep erotyczny N69.pl nagrodzony europejską nagrodą XBIZ 2023

Nagrody XBIZ są prestiżowym wyróżnieniem w branży filmów erotycznych oraz firm działających w tej dziedzinie. Przyznawane corocznie cieszą się ogromną popularnością. 12 września na gali w Amsterdamie statuetkę odebrał warszawski sklep N69.pl. Do tej pory wśród nominowanych były głównie sklepach z zachodniej Europy. To pierwsze takie wyróżnienie w historii branży.

Eksploruj i eksperymentuj – akcesoria erotyczne dla par – przewodnik

Eksplorowanie i eksperymentowanie z akcesoriami erotycznymi dla par to fascynująca podróż w świat intymności, która może odmienić życie seksualne. Choć temat ten nadal otoczony jest tabu i nieśmiałością, to warto podkreślić, że akcesoria erotyczne stanowią niezwykle cenne narzędzia, które mogą wnieść wiele ekscytujących elementów do związków. Nie tylko pozwalają one na odkrywanie nowych rozkoszy i przyjemności, ale również sprzyjają budowaniu więzi emocjonalnych i komunikacji między partnerami.

Seks to energia – jak ją wykorzystać do życiowych zmian

Nasze relacje seksualne mogą budzić skrajne emocje. Często mają wymiar wstydliwy, a ich ugrzeczniony charakter pogłębia problem traktowania seksu jako tabu. Jednocześnie mogą być zupełnie przeciwne – kompulsywne, wyuzdane, wręcz brutalne i odarte z magii. A przecież seks to energia, która łączy trzy kluczowe obszary istnienia człowieka: ciało, umysł oraz duszę. 

Czego szukano na Pornhubie w minionym roku?

Czy wiecie, jaki procent osób odwiedzających serwis Pornhub to kobiety albo jak ważne wydarzenia sportowe, na przykład Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej wpływają na oglądalność pornografii? Tego i wiele więcej można się dowiedzieć z dorocznego podsumowania trendów statystycznych tego serwisu.

Portale randkowe dla dorosłych

Masz ukończone 18 lat i lubisz się czasem zabawić bez zobowiązań? Ostatnie o czym marzysz to ustatkowanie się? Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, to portale randkowe dla dorosłych są właśnie dla ciebie. To miejsce, aby znaleźć osoby o tej samej orientacji seksualnej, które z chęcią umówią się na seks randkę. Tutaj nikt nie będzie oceniał twojego stylu życia i stosunku do romantycznych relacji. 

Łóżkowe rozmowy

O swoich seksualnych potrzebach warto z partnerem rozmawiać i z tego większość z nas zdaje sobie sprawę. Kłopot polega na tym, że często nie wiemy, jak to robić. Jak powinny wyglądać łóżkowe rozmowy? 

Mniej seksu to nie powód do radości

Osoby poniżej dwudziestego piątego roku życia uprawiają seks rzadziej niż niegdyś ich poprzednicy. W tym samym czasie raportują większy poziom stresu oraz niepokoju niż poprzednie generacje. Naukowcy zastanawiają się, na ile powiązane są ze sobą te dwie kwestie. Czy mniej seksu to powód do radości czy zmartwień?

Wygląd a satysfakcja z seksu

Udany wieczór, relacja oparta na wzajemnym szacunku, interesujący i atrakcyjny fizycznie partner, a seks… do niczego. Co poszło nie tak? Możliwe, że sposób, w jaki widzisz samą siebie. Wygląd i satysfakcja z seksu idą w parze.

Czy seks odchudza?

Seks partnerski jest dobry dla ducha i ciała: redukuje stres, wzmacnia serce, łagodzi ból, zwiększa poczucie bliskości i przywiązania, może nawet pomóc na bezsenność. Czy jednocześnie seks odchudza? Naukowcy postanowili to sprawdzić.

Jakie rady dotyczące życia miłosnego i seksualnego daje kobietom Leif Edward Ottesen Kennair, norweski profesor psychologii?

Leif Edward Ottesen Kennair jest profesorem Instytutu Psychologii Norweskiego Uniwersytetu Nauki i Technologii NTNU. Ma specjalizację z psychologii klinicznej, prowadzi badania w zakresie między innymi seksualności z perspektywy psychologii ewolucyjnej, molestowania seksualnego oraz zaburzeń psychicznych. Jego najbardziej znane publikacje dotyczą zazdrości, przygodnego seksu oraz wpływu antykoncepcji hormonalnej na psychikę kobiet.

Depresja a aktywność seksualna

Depresja i aktywność seksualna są ze sobą powiązane, ale w sposób bardziej skomplikowany niż wcześniej zakładano. Zaburzenia nastroju mogą w niektórych przypadkach zwiększać ochotę do podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych, na przykład przygodnego seksu bez zabezpieczenia.

Jakie zalety mają randki przez Internet?

Na portalach randkowych dla dorosłych możemy spotkać coraz więcej Polek i Polaków. Niektórzy swoje konta zakładają nawet na kilku stronach, aby mieć jeszcze więcej szans na poznanie swojej drugiej połówki. Dzięki stronom z e-randkami dużo łatwiej nawiązać relacje, a dostęp online pozwala na zawieranie znajomości praktycznie bez wychodzenia z domu. Jakie jeszcze zalety mają randki przez Internet?

Randki dla dorosłych w Internecie

Jeśli masz ochotę przeżyć prawdziwą przygodę i zależy ci na znalezieniu partnerki lub partnera gotowego zrealizować twoje fantazje, z realu przenieś się do Internetu. Randki dla dorosłych z roku na rok coraz bardziej zyskują na popularności. 

Wibratory – popularne wśród kobiet

Seks to zdrowie, przyjemność, radość, dobre samopoczucie. Ma wiele postaci i chociaż dobrze smakuje w parach, to przeżywany w pojedynkę wcale nie musi być gorszy. Ba, bywa nawet przyjemniejszy, bo w końcu kto zna swoje ciało lepiej niż kobieta… Czasami z pomocą przychodzą też wibratory. 

Fantazja o seksie podczas snu

Za marzeniami erotycznymi o stosunku seksualnym ze śpiącą osobą lub byciu wykorzystanym seksualnie podczas snu stoją różne czynniki psychologiczne. To jedna z tych fantazji o seksie, którą w życie można wprowadzić wyłącznie jako wynik z góry ustalonej zabawy erotycznej.

Stroje erotyczne w sypialni

Stroje erotyczne damskie dziś nie ograniczają się jedynie do kilku powszechnych modeli, jak strój uczennicy czy pielęgniarki. Obecnie sexshopy oferują całą gamę  przebrań, dzięki czemu możesz wybierać spośród modnych i oryginalnych wariantów. Przełam nudną codzienność i sprawdź, jak wiele do zaoferowania mają erotyczne kostiumy!