Lakiery hybrydowe – nowe jesienne kolory

Masz ochotę nieco odświeżyć swoją kolekcję lakierów hybrydowych? Być może w sezonie letnim najchętniej sięgałaś po wyraziste, neonowe kolory, jednak w sezonie jesiennym dużo lepiej prezentują się stonowane barwy, takie jak beże, brązy, różne odcienie jasnego różu, bordo czy fiolet. Z ich pomocą wykonasz zarówno klasyczny, minimalistyczny manicure, jak i stylizację rodem z Instagrama! W kolekcji MYLAQ znalazły się nowe lakiery hybrydowe, które doskonale wpisują się w tegoroczne trendy. 

dłonie zimą

Jak dbać o dłonie zimą?

Zimą dłonie nie mają łatwego życia. Chłodne i suche powietrze zmienia budowę płaszcza ochronnego naskórka, w efekcie czego skóra łatwiej się wysusza, widać na niej zaczerwienienia, a nawet pęknięcia. Recepta? Dobry krem, który zawsze jest pod ręką!

przedświąteczny manicure

Przedświąteczny manicure

O paznokcie trzeba dbać systematycznie. Przed świętami też. Nawet gdy w kolejce czekają śledzie do zrobienia, podłogi do umycia i choinka do ubrania. Przedświąteczny manicure ma sens. To czas nie tylko dla dłoni, ale przede wszystkim dla naszej głowy. Godzina skupienia i wyciszenia.

Piękne paznokcie

Wypielęgnowane, piękne paznokcie są wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Trzeba jednak dbać o nie systematycznie. A gdy na wizytę u ulubionej manicurzystki musimy trochę poczekać, pozostają domowe sposoby.

Kuracja dla dłoni

Skóra dłoni jest podatna na wiele czynników drażniących. Zimą są to niskie temperatury, latem – ostre słońce, a wiosną i jesienią – porywiste wiatry. Dodatkowo codzienny kontakt z detergentami czy twardą wodą, działanie klimatyzacji, a nawet używanie papierowych ręczników może negatywnie wpłynąć na ich kondycję. Dlaczego tak się dzieje?

Trendy w manicure

Jeszcze dziesięć lat temu na pierwszym planie w malowaniu i stylizacji paznokci królował French Manicure. Jego pomysłodawca Jeff Pink, stworzył duet idealny. Dwa kolory pasujące do każdej stylizacji, do każdej fryzury, a co najważniejsze do każdej sytuacji. Czy dzisiaj myślimy jeszcze o malowaniu French Manicure?

Carex dla higieny

Przeciętny człowiek dotyka nawet 30 przedmiotów w ciągu minuty. Uchwyty w środkach komunikacji miejskiej, przyciski w windach, telefony komórkowe, bankomaty – to tylko przykłady, które można mnożyć. Z bakteriami spotykamy się co chwila. Jak zatem się ich pozbyć? Odpowiedź jest prosta: myjąc ręce.

Piękniejsze dłonie

Skóra dłoni różni się od skóry ciała. Jest delikatniejsza i znacznie bardziej wrażliwa. Często też bywa podrażniona. Jak jej pomóc? Z pomocą przychodzą pilingi, maski i serum.