Piękne paznokcie

Wypielęgnowane, piękne paznokcie są wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Trzeba jednak dbać o nie systematycznie. A gdy na wizytę u ulubionej manicurzystki musimy trochę poczekać, pozostają domowe sposoby.

Kuracja dla dłoni

Skóra dłoni jest podatna na wiele czynników drażniących. Zimą są to niskie temperatury, latem – ostre słońce, a wiosną i jesienią – porywiste wiatry. Dodatkowo codzienny kontakt z detergentami czy twardą wodą, działanie klimatyzacji, a nawet używanie papierowych ręczników może negatywnie wpłynąć na ich kondycję. Dlaczego tak się dzieje?

Trendy w manicure

Jeszcze dziesięć lat temu na pierwszym planie w malowaniu i stylizacji paznokci królował French Manicure. Jego pomysłodawca Jeff Pink, stworzył duet idealny. Dwa kolory pasujące do każdej stylizacji, do każdej fryzury, a co najważniejsze do każdej sytuacji. Czy dzisiaj myślimy jeszcze o malowaniu French Manicure?

Carex dla higieny

Przeciętny człowiek dotyka nawet 30 przedmiotów w ciągu minuty. Uchwyty w środkach komunikacji miejskiej, przyciski w windach, telefony komórkowe, bankomaty – to tylko przykłady, które można mnożyć. Z bakteriami spotykamy się co chwila. Jak zatem się ich pozbyć? Odpowiedź jest prosta: myjąc ręce.

Piękniejsze dłonie

Skóra dłoni różni się od skóry ciała. Jest delikatniejsza i znacznie bardziej wrażliwa. Często też bywa podrażniona. Jak jej pomóc? Z pomocą przychodzą pilingi, maski i serum.

BOBBI BROWN

Bobbi Nails

„Pracując nad serią Bobbi Nails, pomyślałam sobie o dziesięciu znanych mi kobietach i wyobraziłam sobie, jakie kolory najbardziej by im…