Jak się okazuje, hybrydowy manicure to jedna z naszych ulubionych form pomocy kosmetycznych, a lakier hybrydowy termiczny to jeden z ostatnich hitów, który szybko zyskuje na popularności. Warto mu się przyjrzeć.

Różnie odcienie lakierów hybrydowych termicznych

Lato to idealny moment, by puścić wodze fantazji i poeksperymentować z odcieniami lakierów do paznokci. Jeśli na co dzień wybierasz proste stylizacje, daj się przekonać do odrobiny szaleństwa. Termiczne lakiery to krzyk mody ostatnich miesięcy. Są świetnym rozwiązaniem dla tych, którym znudziły się zwyczajne stylizacje i szukają czegoś niebanalnego. Sprawdzą się u również u tych z was, które nie potrafią zdecydować się na jeden odcień. Kochasz kolory? Podpowiadamy, jak stosować lakier hybrydowy termiczny i jak do niego podejść, by paznokcie wyglądały oryginalnie i estetycznie.

Co to jest lakier hybrydowy termiczny?

Termiczny lakier hybrydowy nie różni się właściwie od klasycznego produktu. Jego sekretem jest składnik, który sprawia, że pod wpływem różnic temperatur zmienia kolory na ciemniejszy lub jaśniejszy. Punktem zwrotnym jest temperatura 30 stopni. Gdy robi się cieplej, lakier przybiera jasny odcień, gdy temperatura spada – paznokcie robią się ciemniejsze. Kolory zwykle utrzymane są w tej samej palecie, różnicują się w zakresie kilku tonów. Dlatego też paznokcie termiczne sprawdzą się na wakacjach. Inaczej będą wyglądały podczas opalania na plaży, zmiana nastąpi na przykład po kąpieli w przyjemnie chłodnym morzu lub basenie.

Jak nakładać taki lakier?

Ten produkt nakładamy na paznokcie tak samo, jak tradycyjne lakiery hybrydowe. Po wycięciu skórek, zmatowieniu i oczyszczeniu płytki malujemy ją dokładnie bazą i utwardzamy. Następnie pokrywamy paznokcie ulubionym kolorem. Po wyjęciu dłoni z lampy LED możemy nałożyć kolejną warstwę, by wzmocnić efekt głębi odcienia. Pamiętaj, by malować paznokcie cienkimi warstwami, aby lakier się nie zmarszczył pod wpływem ciepła promieni UV. W przeciwnym razie hybryda szybko odejdzie od płytki, a czynność trzeba będzie powtarzać. Na koniec pokryj paznokcie dowolnym topem i dobrze utwardź. Już możesz cieszyć się zaskakującym efektem! Lakiery hybrydowe termiczne znajdziesz na: https://lakieryhybrydowe.pl/lakiery-hybrydowe-termiczne. Sprawdź, jak działa termiczny lakier hybrydowy, ochładzając lub ocieplając dłonie.

lakier hybrydowy termiczny
Nakładanie lakieru hybrydowego na paznokcie

Termiczny lakier możesz łączyć w różnych stylizacjach. Produkty dostępne są na razie w kilku odcieniach, jednak paleta kolorów sukcesywnie się rozszerza. I tak pastele pięknie podkreślają świeżą opaleniznę i świetnie współgrają z jasnymi sukienkami, dlatego korzystaj z nich, dopóki trwa lato. A co na zimę? Już teraz możesz rozpocząć kompletowanie cieplejszej garderoby, nawet jeśli to tylko zawartość kosmetyczki. Grudniowa chandra nie będzie ci straszna z kolorowymi paznokciami!

Lakier hybrydowy to także dobre rozwiązanie, gdy nudzi cię monotonia na paznokciach. Łagodne odcienie pasują zarówno do pracy, jak i na specjalne okazje. Jeśli lubisz zmiany, ten produkt powinien znaleźć się w twojej kosmetyczce.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.