Styl Chanel

Inspiruje nas styl Chanel, ale to nie znaczy, że chodzimy tylko w pudełkowych żakietach. Są jeszcze męskie koszule, bluzki w…

Sportowa moda

Sport wchodzi na wybiegi! Zapomnij o niewygodnych szpilkach i sztywnych garsonkach na rzecz sneakersów i dresowych kompletów. W tym sezonie…

Chipie na lato

Historia Chipie zaczęła się w 1967 roku na południu Francji. Marka początkowo produkowała ubrania, jednak szybko rozszerzyła swoją ofertę również o buty, akcesoria oraz galanterię skórzaną. Prawdziwym hitem było wprowadzenie kolekcji dedykowanej dzieciom.

Moda biurowa

Nife w tym sezonie wprowadza do biurowej mody geometryczne wzory, asymetrię oraz akcenty retro. Klasyczne kroje zostały unowocześnione o aktualne trendy i zaprojektowane tak, by były wielofunkcyjne i wygodne.

Biznesowy dress code

W swojej pracy musisz zawsze wyglądać profesjonalnie, elegancko i modnie? Poznaj zasady biznesowego stylu ubierania się. Dzięki niemu możesz wzmocnić siłę przekazu podczas ważnych spotkań zawodowych.

Jej styl – Sarah Jessica Parker

Promienny uśmiech, idealna figura i zawsze doskonałe stylizacje sprawiają, że Sarah Jessica Parker absolutnie nie wygląda na swój wiek. Aktorka, znana głównie z serialu „Seks w wielkim mieście” w zeszłym roku skończyła 50 lat, ale jej modowym wyborom nie brak młodzieńczego pazura.