Prowadzisz bloga? Wstawiasz dużo swoich zdjęć na facebooka? Opanuj warsztat fotograficzny. Tych kilka rad na pewno ci się przyda. Sztuką jest sfotografować nie tylko twarz, ale też dłonie.

1. Miejsce

Znajdź miejsce z dużą ilością naturalnego światła dziennego. Jego źródło powinno być za tobą, wówczas ręka nie będzie w cieniu i będzie się lepiej prezentowała.

#nailfie 1

2. Tło

To może być dosłownie wszystko, co wyda ci się interesujące – tapeta z nietuzinkowym wzorem, kolorowy papier czy wystawa sklepowa, obok której właśnie przechodzisz. Włącz swoją kreatywność!

#nailfie 2

3. Rekwizyt

Wieczorowa kopertówka, owoce, element garderoby lub po prostu butelka lakieru trzymana w dłoni ułoży ją w naturalnej pozycji i automatycznie wysmukli. Urody dłoniom dodaje także biżuteria.

#nailfie 4

 4. Poza

Tak, tak, dłońmi też trzeba umieć zapozować. Zanim jednak zabierzecie się do robienia zdjęć dłoni, unieście je na chwilę do góry. Odpłynie z nich na chwilę krew, co spowoduje, że schowają się widoczne na dłoniach żyłki, a dłoń będzie wyglądała na gładszą i… młodszą. Starajcie się też nie napinać mięśni, a jeśli chcecie, żeby dłoń wydawała się szczuplejsza, skierujcie palce lekko w dół.

SHC_HND_MP_11

 5. Zdjęcia

Liczba mnoga – róbcie jak najwięcej zdjęć w różnych ujęciach, układając dłonie na różne sposoby. Pamiętajcie oczywiście o czterech poprzednich zasadach. Dzięki temu spośród zdjęć na pewno szybko wybierzcie te idealne.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.