Specjaliści od marketingu próbują sprzedawać Hondę Jazz jaki wymarzony samochód dla kobiet. Trzeba przyznać, że wiele pań rzeczywiście z tych aut korzysta, choć zdarza się też, że ze względu na niskie spalanie są one niekiedy kupowane również jako samochody służbowe. Dlatego od czasu o czasu można spotkać za kierownicą Jazza nawet rosłego mężczyznę.

 

Sporym problemem jest tez dosyć wysoka cena Hondy Jazz. Podobnie wyposażone auta można kupić w salonach innych producentów, za niższą, cenę, ale pewnie znajdzie się wiele klientek gotowych zapłacić trochę więcej, żeby móc poruszać się zgrabnym Jazzem.

Sam samochód jednak idealnie spełnia wymogi jakie stawiane są pojazdowi, który ma przede wszystkim poruszać się po mieście. Na miejskich drogach auto świetnie się prowadzi, jest stabilne i bardzo sterowne. Nawet kręte drogi nie są nam straszne, ponieważ można tym samochodem sprawnie manewrować. Jednak na autostradzie, przy trochę wyższych prędkościach Honda Jazz okazuje się bardzo mocni reagować na silne podmuchy wiatru. W praktyce oznacza to, że lepiej unikać dużych prędkości, ponieważ nie są w tak małym samochodzie zbyt bezpieczne.

Honda słynie z wygodnych foteli, nie inaczej jest również w tym modelu, dotyczy to zwłaszcza siedzenie dla kierowcy. Tylne fotele oferują sporo miejsca, co może zaskakiwać przy tak niewielkim samochodzie.

Mimo niewielkich gabarytów Honda Jazz zajmuje wysoką pozycję w rankingach bezpieczeństwa, co jest ważną informacją. Użytkownicy, a zwłaszcza użytkowniczki tego auta należą zwykle do zadowolonych i w ich ocenach jest to jeden z najlepszych samochodów dostępnych aktualnie na polskim rynku. Mimo nie najniższej ceny jest to na pewno auto, które warto wziąć pod uwagę zastanawiając się nad nowym samochodem miejskim. Choć warto tez oczywiście przyjrzeć się tańszym ofertom innych producentów, takich jak na przykład Opel czy Fiat.

1 komentarz
  1. My wlasnie kupilismy Mondeo (z 2008). Swietne auto – i bardzo wygodne. To jest Kombi i balam sie o parkowania – ale te czujniki to swietny wynalazek – mala rzecz a tak cieszy. Dzieki Bogu nie musielismy sami szukac tego auta (moj maz jest informatykiem i Panowie Lesniewscy zaproponowali nam auto z czujnikami. Auto sprowadzone na zamówienie tylko pod nas i w ladnym kolorze Jak by co, to polecam rowniez milych Panow! (lesniewscy.eu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.