Ogłoszono wyniki plebiscytu na najbardziej kobiecy samochód roku Women’s World Car of the Year 2012. Główną nagrodę otrzymał Range Rover Evoque, jednocześnie zdobywając najwyższe miejsce w rankingu w kategorii samochód luksusowy.

 

Range Rover Evoque otrzymał oficjalny tytuł Kobiecego Samochodu Roku 2012. Zdobył także wyróżnienie w kategorii samochód luksusowy. To wyjątkowo ważne nagrody, które wzbogacą listę ponad 110 wyróżnień jakie model Evoque zdobył od czasu swojej premiery.

Bardzo cieszy nas kolejna nagroda i tytuł Kobiecego Samochodu Roku dla Range Rovera Evoque. Model ten już nie po raz pierwszy udowadnia, że jest idealny dla kobiet i spełnia ich motoryzacyjne wymagania” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Samochody startujące w plebiscycie o tytuł Kobiecego Samochodu Roku oceniane były przez 17 dziennikarek motoryzacyjnych z całego świata. Cechy, jakie brano pod uwagę w finalnym werdykcie to przede wszystkim: bezpieczeństwo, przestronność, ekologia, stosunek jakości do ceny, oraz estetyka i design czyli elementy, na które szczególną uwagę zwraca kobieta-kierowca. Wyniki zostały ogłoszone w tym tygodniu natomiast oficjalne wręczenie nagrody odbędzie się na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu we wrześniu 2012 roku.

 

Więcej informacji na temat marki Land Rover znajdą Państwo na www.landrover.pl
199 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.