23 lutego rusza III edycja pucharu kartingowego Motocaina Cup. To impreza organizowana przez kobiecy portal motoryzacyjny i przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni mogą co najwyżej dopingować swoje faworytki.

 

Puchar Motocainy to spotkanie motoentuzjastek i kobiet, które lubią się bawić aktywnie. Warto na nią zajrzeć nawet, jeśli osobiście nie ma się ochoty na rywalizację na torze. Można tam spotkać fascynujące dziewczyny, dla których motoryzacyjna pasja stała się sposobem na życie.

Dotychczas o puchar walczyły profesjonalistki. W tym roku po raz pierwszy stworzono kategorię dla amatorek, które wcześniej nie startowały w żadnych zawodach. Nieważny jest wiek i umiejętności – liczyć się będzie dobra zabawa. Każda nowicjuszka otrzyma od organizatorów niewielki upominek. Na zachętę, bo celem imprezy jest zarażenie kobiet bakcylem sportu motorowego.

Zawody odbędą się na dwóch torach kartingowych w Warszawie. Inauguracja i finał: w F1 Karting przy ulicy Jagiellońskiej, II eliminacja na torze Grand Prix, w centrum handlowym Blue City. Pierwsza eliminacja już 23 lutego.

Zgłoszenia do aktywnego udziału w imprezie należy przesłać do 19 lutego za pomocą formularza, który znajduje się na stronie portalu Motocaina.pl. Więcej informacji i szczegóły dotyczące zgłoszeń do zawodów można uzyskać pod mailem puchar@motocaina.pl, na profilu Motocaina na Facebooku lub na stronie www.motocaina.pl/Motocaina_Cup.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.