Kto nie lubi sobie od czasu do czasu poszaleć za kółkiem? My na pewno lubimy, ale w prawdziwym życiu konsekwencje takich zabaw mogą być tragiczne w skutkach. Jednak świat wirtualny to zupełnie inny temat.

JPG 72 dpi (RGB)-107902_DAYLIGHT_XRAY_R

Szwajcarski producent akcesoriów komputerowych, firma Logitech, zaprezentował idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym w żyłach płynie krew z domieszką benzyny – kierownicę komputerową G29 Driving Force. Kierownica ta współpracuje z konsolami Playstation 4, Playstation 3 oraz komputerami PC, więc każdy będzie mógł wybrać swoją ulubioną platformę.

PNG 72 dpi (RGB)-g29_3

W urządzeniu Logitech zastosowano mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego o dwóch silnikach oraz spiralne koła zębate, dzięki czemu sterowanie jest niezwykle ciche i, co ważniejsze, precyzyjne. Dorzućmy do tego łopatkowe dźwignie do zmiany biegów (lub sprzedawany osobno drążek zmiany biegów), moduł z pedałami reagującymi adekwatnie do siły ich wciśnięcia i diody LED pokazujące obroty silnika, a po godzinnej sesji grania poczujemy się, jakbyśmy właśnie wysiadły z bolidu Formuły 1 lub rajdówki Roberta Kubicy.

PNG 72 dpi (RGB)-108100_G29_BOB_Wheel_Pedal

Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży na stronie Logitech.com, a na sklepowych półkach powinno się pojawić w sierpniu. Zatem Dziewczyny, chwilka cierpliwości, a potem siadamy wygodnie przed telewizorem i rozpoczynamy drogowe szaleństwa. Bez obawy, że ktoś przyczepi się do tego, jak parkujemy.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.