Wbrew popularnej opinii technologie nie zawsze muszą dzielić. Umiejętnie wykorzystane uczynią wspólnie spędzony czas jeszcze lepszym. Firma Logitech proponuje kilka sposobów na udane walentynki. 

Logitech_K400 Plus

Wyjątkowy nastrój bez wstawania z kanapy

Nastrojowy wieczór we dwoje to wybór wielu zakochanych par. Romantyczna kolacja w domu, wino i świece to idealny przepis na walentynkowy wieczór. Aby utrzymać doskonały nastrój przez całą noc należy zadbać o każdy szczegół. Bezprzewodowa klawiatura Logitech K400 Plus pomoże nie tylko w dyskretnym wyborze nastrojowej muzyki na komputerze, ale też we włączeniu ulubionego filmu na ekranie telewizora. Daleki zasięg klawiatury pozwala na wykonanie tych czynności bez konieczności wstawania z kanapy i wypuszczania ukochanej osoby z ramion ;)

Pomysł na idealny prezent

Znalezienie odpowiedniego prezentu walentynkowego może być wyzwaniem, szczególnie gdy brakuje na to czasu. W szybkiej realizacji pomysłu pomoże bezprzewodowa myszka Logitech M535. Kilkoma kliknięciami zamówisz bukiet róż w poczcie kwiatowej lub kupisz bilet na podróż z ukochaną osobą. Używając ultraprzenośnej klawiatury Logitech Keys–To-Go napiszesz miłosne wyznanie gdziekolwiek się znajdziesz, w zaledwie kilka minut. Poprzez technologię Bluetooth połączysz ją ze swoim tabletem, czy telefonem z systemem iOS i Android.

shutterstock_145746761

Miłość na odległość

Praca i ciągłe życie w biegu nie sprzyjają zakochanym. Jednak walentynki to szczególny dzień, który chce się spędzić razem. Dzielące kilometry pokonasz w świecie wirtualnym dzięki kamerze Logitech C920. Podłącz ją do komputera i spędź ten wieczór na rozmowie z bliską osobą. Dzięki wysokiej rozdzielczości FullHD oraz dźwięku w jakości stereo poczujesz się tak, jakbyś był tuż obok.

Realizacja wspólnych pasji

Najpiękniejsze chwilę to te spędzone razem, na realizacji wspólnych pasji. Nawet jeśli druga połówka nie podziela naszych zainteresowań, walentynkowy wieczór to świetna okazja do zmiany. We wspólnej rozgrywce w ulubioną grę pomoże mechaniczna klawiatura Logitech G810 Orion Spectrum. Podświetlenie RGB zapewnia możliwość wyboru koloru z palety ponad 16,8 mln barw. W tym ważnym dniu rozświetl klawiaturę na czerwono lub dzięki  możliwości wyróżnienia konkretnych klawiszy, ułóż z nich serce lub miłosne wyznanie. Miłość ma wiele barw, więc wybierz swoją w ten wyjątkowy wieczór!

shutterstock_195795392

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.