Czy wystawa Save The Planet – Ocalmy Planetę w przestrzeniach Art Box Experience w warszawskiej Fabryce Norblina to dobry pomysł na randkę? Doskonały! Nie dość, że można nadrobić kulturalne zaległości, nauczyć się czegoś wartościowego, to jeszcze spędzić czas we dwoje inaczej niż zwykle. A czy Save The Planet – Ocalmy Planetę to dobry pomysł na randkę w walentynki? Jeszcze lepszy! Bo tego dnia od godziny 16:00 do 20:00 wystawę można zwiedzać, smakując jednocześnie wyśmienite wina z regionu Tejo.

save the planet

Wystawa Save The Planet – Ocalmy Planetę na co dzień przyciąga nie tylko ekologów. Ten multisensoryczny projekt, łączący techniki animacji komputerowej i wrażeń dźwiękowych z nowoczesnym systemem projekcji obrazu w technologii panorama 360, animacji 3D i animacji 2D podoba się całym rodzinom, dzieciom w wieku szkolnym, uczniom, studentom i profesorom. Każdy, komu dobro naszej planety leży na sercu, znajdzie tu coś dla siebie.

Na Save The Planet – Ocalmy Planetę – nie ma klasycznych eksponatów. To wystawa, film, koncert, nauka, przewodnik edukacyjny i strefa relaksu w jednym. Na ścianach pojawiają się cuda natury, nieodkryte przestrzenie, obrazy z Wielkiego Wybuchu. Można obserwować formowanie się gwiazd i galaktyk, powstanie cywilizacji, ale też apokaliptyczne wizje przyszłości: pożary, powodzie, tony plastiku w oceanach. Wystawę najlepiej zwiedzać z przewodnikiem audio (usłyszycie tam głos Nataszy Urbańskiej w roli Ziemi) albo edukatorem. Swój wkład w powstanie przewodnika miał konsultant merytoryczny projektu, czyli profesor Szymon Majewski, znany z filmu „Można panikować”, fizyk atmosfery, który od lat zajmuje się zmianami klimatycznymi. Jego nazwisko jest gwarantem, że Save The Planet nie żartuje, mówiąc do zwiedzających – ocalmy planetę. Jak?

Wystarczy 10 prostych zmian w codziennym życiu! Twórcy Art Box Experience i pomysłodawcy wystawy wierzą, że jeszcze wiele można zrobić w tej materii.

Walentynki w Art Box Experience

Art Box Experience to nie jest zwyczajna przestrzeń. Każdego dnia można ją zmieniać, dopasowując do oczekiwań gości. Wystarczy podnieść ściany. Może być przestrzenią wystawową, salą koncertową, miejscem relaksu albo treningu. Można tam postawić scenę, stoły, bary albo maty do jogi. Scenografia? Dowolna! A wszystko za sprawą najnowszych technik animacji komputerowej i wrażeń dźwiękowych oraz systemu projekcji. Tak zapewne będą wyglądały wystawy przyszłości.

Nie byliście jeszcze w Fabryce Norblina? Nie widzieliście wystawy Save The Planet – Ocalmy Planetę? Nic straconego. W walentynki jest ku temu najlepsza okazja. Nie dość, że tego dnia obowiązuje oferta 1+1, czyli wystarczy kupić jeden bilet, by drugi dostać w prezencie, to jeszcze od godziny 16:00 do 20:00 wszystkich zwiedzających (i pełnoletnich) organizatorzy częstować będą wyśmienitym winem z bąbelkami z regionu Tejo. To toast za miłość do Ziemi i powodzenie w codziennej wytrwałości. By wszystkim nam – teraz i w przyszłości – żyło się lepiej.

Więcej na: https://artboxexperience.com/

Bilety na wystawę dostępne na:

https://www.ebilet.pl/biznes/wystawa/save-the-planet?partner=artboxgallery

https://shops.ticketmasterpartners.com/art-box-experience

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.