W 40. rocznicę światowej premiery, „The Phantom of the Opera” – arcydzieło Andrew Lloyda Webbera – zostanie zaprezentowane w Polsce w wyjątkowej odsłonie arenowej. To wydarzenie bez precedensu! Gliwice i Gdańsk będą jedynymi miastami, w których widzowie zobaczą rozbudowaną wersję najsłynniejszego musicalu świata w skali wykraczającej poza tradycyjny teatr.




























