Drogie Republikanki, która z nas nie chce jeździć taniej? Odpowiedzią na rosnące ceny oleju napędowego i benzyny, polski oddział Mitsubishi Motors wspólnie z firmą Czakram przygotował specjalną ofertę instalacji gazowych w modelach Colt i Lancer. To rewelacyjna wiadomość – koszt samochodu z taką instalacją wzrasta jedynie o 1900 zł i zamortyzuje się już po przejechaniu 10 000 km.

Montaż instalacji gazowych jest możliwy wyłącznie w modelach Colt i Lancer, które są fabrycznie przystosowane do takiej modyfikacji, czyli w 3-drzwiowym i 5-drzwiowym Colcie 1.3 INFORM, oraz Lancerach Sedan i Sportback 1.8 Invite. W ramach tej oferty partia samochodów zostanie wyposażona przez firmę Czakram w zestaw instalacji gazowej. Cena zakupu kompletnego, 4-cylindrowego zestawu instalacji gazowej BRC SEQUENT 24.11, wyposażonego w zestaw 4 wtryskiwaczy BRC oraz zbiornik toroidalny wynosi 1 900 zł brutto. Szacowany zwrot wydatku na LPG nastąpi po 10.000 km! Mamy do wyboru dwa modele Colt – mały, zwinny i oszczędny samochód do miasta lub bardzie drapieżny Lancer.

Jak klienci mogą zamówić Mitsubishi z LPG

Klienci mogą wybrać i zamówić samochód z oferty lub zdecydować się na jeden z pojazdów stojących w salonie, następnie zostanie w nim zamontowana przez firmę Czakram na koszt producenta instalacja gazowa a cena pojazdu wzrośnie o 1900 zł. Aby skontaktować się z dilerem Mitsubishi lub uzyskać więcej informacji na ten temat należy kliknąć na link https://www.mitsubishi.pl/promocja/166-colt-i-lancer-z-instalacja-gazowa-w-promocyjnej-cenie

Gwarancja

Gwarancja na instalację LPG wynosi 3 lata pod warunkiem wykonywania regularnych przeglądów (co 15 000 km) w punktach serwisowych firmy Czakram na terenie całej Polski. Wszelkie regulacje, przeglądy okresowe oraz ewentualne naprawy zakupionej instalacji gazowej marki BRC muszą być dokonywane w placówkach wskazanych przez CZAKRAM.

Specjalna oferta handlowa instalacji gazowych BRC SEQUENT 24 do samochodów COLT 1.3 oraz LANCER 1.8 jest limitowana i będzie aktualna do wyczerpania zapasów.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.