Wystartowała 5. edycja kampanii #lubiesiebie, której inicjatorem jest dr Franciszek Strzałkowski. Ambasadorkami tej edycji #lubiesiebie zostały: Kamilla Baar, Magdalena Kumorek, Anna Szymańczyk, Joanna Trzepiecińska oraz Marta Dąbrowska. Power speech wygłosiła prof. dr hab. n. med. Ewa Stachowska, ambasadorka Sanprobi Akkermansia, partnera kampanii.




























