Jak co roku, marka technologiczna HONOR zaprasza wszystkich fanów fotografii mobilnej do wzięcia udziału w konkursie Magic Moments Awards 2024. W sześciu kategoriach czeka aż 59 nagród. Poszczególni uczestnicy otrzymają szansę na zdobycie nagrody o wartości 15 000 dolarów!

Konkurs ma na celu zachęcić użytkowników do uchwycenia emocjonujących momentów za pomocą smartfona. Zgłoszenia zostaną poddane ocenie grupie ekspertów składającej się z 7 liderów branży fotograficznej. Ogólna pula nagród przekracza 100 000 dolarów!

„Konkurs HONOR Magic Moments Awards zadebiutował w 2021 roku, zapewniając wszystkim równą platformę do zaprezentowania zdjęć mobilnych – od profesjonalnych fotografów, po zwykłych użytkowników smartfonów. Dzięki niemu wszyscy mogą pokazać swoją kreatywność oraz zainspirować innych. Od pierwszej edycji do konkursu zgłoszono ponad milion fotografii z 51 krajów, od łącznie 320 000 uczestników na całym świecie”-  przypomniał George Zhao, dyrektor generalny HONOR Device Co, Ltd. 

Eksperckie grono jury

Tegoroczne nagrody będą przyznawane przez ekspertów z różnych dziedzin fotografii. Jurorzy wykorzystają swoją wiedzę i doświadczenie w różnych aspektach uchwytywania obrazu, ekspresji i zastosowań technicznych, aby wybrać najbardziej urzekające prace.

W skład jury wchodzą:

  • Zhao Yingxin, redaktorka naczelna China Photo Press i pierwsza w historii kobieta będąca dyrektorką operacji fotograficznych na olimpiadzie.
  • Jassim Rabia Al-Awadhi, przewodniczący Emirates Photography Association i założyciel klubu fotograficznego ZEA.
  • Ale Megale, zdobywca nagrody publiczności LUX (nagroda filmowa Parlamentu Europejskiego).
  • Mathieu Courdesses, znany francuski fotograf przyrody.
  • Stefano Guindani, ceniony włoski fotograf mody i artysta.
  • Samuel Deng, dyrektor ds. technologii firmy HONOR.
  • Hou Weilong, ekspert HONOR w dziedzinie obrazowania.

Bogata pula nagród

W tegorocznym konkursie pojawiło się 6 kategorii – W Drodze, My, Ochrona, Moment, Historia oraz Wideo. Dzięki takiej różnorodności HONOR chce zachęcić mobilnych fotografów do wykorzystania mocy technologii, aby uchwycić autentyczne, ludzkie historie i emocje w różnych tematach. W kategorii „Ochrona”przyjmowane są zgłoszenia wykonane dowolnymi smartfonami, które udokumentują ludzkie wysiłki na rzecz rozwoju przyszłości.

W HONOR Magic Moments Awards czeka 59 nagród dla uczestników o łącznej wartości przekraczającej 100 000 dolarów, w tym 15 000 dolarów dla Fotografa Roku. W każdej kategorii zostanie wyłonione jedno pierwsze miejsce oraz dwóch wicemistrzów, a każdy z nich otrzyma odpowiednio 5 000, 3 000 i 1 000 dolarów. Dodatkowo niezależnie od kategorii, wybranych zostanie 20 zwycięzców zarówno w kategorii Recommendation, jak i Excellence, a wyróżnieni otrzymają smartfony HONOR Magic6 Pro i inne produkty marki HONOR.

Regulamin konkursu oraz Q&A znajduje się pod linkiem:

https://www.honor.com/global/magic-moments-awards/guide/

Fotografia napędzana sztuczną inteligencją

Marka HONOR nieustannie rozwija systemy aparatów w swoich smartfonach. Najnowsze, flagowe urządzenie firmy, HONOR Magic6 Pro, wprowadza fotografię sportową na nowy poziom, dzięki nowej generacji systemowi kamer HONOR Falcon, który napędzany jest przez sztuczną inteligencję. Umożliwia on szybkie fotografowanie w całym zakresie ogniskowych i w różnych scenariuszach.

Do 6 sierpnia wszyscy entuzjaści fotografii mobilnej mogą przesłać swoje zgłoszenia za pomocą strony https://www.honor.com/global/magic-moments-awards/

Można również wziąć udział w konkursie HONOR Magic Moments Awards 2024 za pomocą social mediów, dodając do swojego posta hashtag #HONORMagicMoments.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.