Kim są współczesne silne kobiety? Przede wszystkim wiedzą, że mają prawo do szczęścia, są niezależne oraz doskonale znają swoją wartość. Realizują cele, spełniają marzenia oraz zarządzają własnymi firmami. Spełniają się w roli matki, żony, przyjaciółki. Ile kobiet, tyle definicji. Przede wszystkim jednak są samoświadome i wiedzą, czego chcą.

siła kobiet

 

Siła współczesnych kobiet tkwi w autonomii. Nie są od nikogo zależne i nie potrzebują niczyjej pomocy. Stawiają na swój rozwój i odnoszenie sukcesów w różnych dziedzinach życia. Szczęśliwie można powiedzieć, iż takich silnych kobiet jest coraz więcej – walczących o swoje prawa, pragnące równości społecznej. Tendencję tę zauważono ostatnimi czasy w zmieniającym się społeczeństwie, stopniowo odchodzącym od stygmatyzacji kobiet. Wychodzi temu naprzeciw portal My-V – stworzony dla kobiet czujących swoją siłę i niezależność. Portal idzie z nurtem body positivity, który polega na nauce akceptacji własnego ciała, dzięki czemu zapominasz o kompleksach i zaczynasz je doceniać. Jest to całkowity powiew świeżości unikający oklepanych tematów powtarzanych już miliony razy w sieci. Jego celem jest uświadamianie kobiet o ich niesamowicie pięknym wnętrzu.

Wszystkie kobiety zasługują na najlepsze

My-V.pl to nie tylko portal z poradami oraz artykułami o kobiecej tematyce, ale także przestrzeń w sieci, gdzie panie mogą odnaleźć własne „ja”, wspierać się oraz motywować. Nie ma tu miejsca na krzywdzące stereotypy i wąskotorowe myślenie. Tematy seksualności, sensualności i kobiecości są na porządku dziennym, bez tabu – odważnie i wprost. Portal swoją wyjątkowość zawdzięcza wartościowym artykułom dotyczących całej przestrzeni kobiecego życia. Ukazuje kobietom, że nie tylko mają prawo do szczęścia, ale także wskazuje drogę do lepszego poznania siebie i zrozumienia funkcjonowania własnego ciała i umysłu. Podpowiada, jak sprawiać sobie radość i dbać o swoje ciało i umysł z należytym szacunkiem. W końcu nikt nie zadba o ciebie lepiej niż ty sama. Na portalu poruszane są tematy, o których się nie mówi na co dzień. Dowiesz się nie tylko, jak zwiększyć zakres swoich przyjemności podczas seksu, ale również jak prawidłowo dbać o higienę intymną. Zachęca do pokochania swojego cudownego ciała, gdzie cellulit, rozstępy, pajączki to nie powód do kompleksów. W zakładce „Seksualność i Sensualność” przeczytasz, jak podkręcić swoje libido, urozmaicić swoje życie seksualne czy poprawnie ćwiczyć mięśnie dna miednicy. Kategoria „Wagina” to zbiór wszystkich przydanych informacji, które powinnaś wiedzieć o swoich miejscach intymnych. Dowiesz się, jak poprawnie pielęgnować waginę, jaką metodę depilacji wybrać oraz jak prawidłowo zabezpieczyć się przed najróżniejszymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Na portalu nie brakuje także tematów typowo rozwojowych i biznesowych.

siła kobiet

Przestrzeń w sieci dla świadomych kobiet

My-V.pl to portal stworzony z myślą o kobietach. Celem portalu jest zrzeszenie silnych i wspierających się kobiet, które nie boją się żadnych tematów. Oferuje kobietom przestrzeń do dzielenia się swoją historią, wspierania siebie nawzajem oraz motywowania. Poza stroną www istnieje również fanpage i prywatna grupa na Facebook’u oraz profil na Instagramie. Nie ma tam miejsca na ocenę, krytykę czy inne negatywne komentarze – kobiety mogą czuć się swobodnie. Panie dzielą tam się swoimi pasjami oraz wyznaniami. Wspólnie mają szansę cieszyć się swoją kobiecością i czerpaniem przyjemności z życia. Portal My-V to również miejsce dla samotnych kobiet, które chciałyby poznać koleżankę o podobnym sposobie patrzenia na świat.

Dołącz do wyjątkowego grona niesamowitych kobiet

Największym atutem portalu jest to, że doskonale rozumie, jak funkcjonuje nie tylko kobiecy umysł, ale też serce. Prowadzony przez kobiety, które chcą nieść pomoc czytelniczkom, bliżej zrozumieć siebie i swoje pragnienia oraz wreszcie naprawdę poczuć się szczęśliwymi. My-V.pl to miejsce stworzone do celebracji kobiecości. Zrób coś wyjątkowego dla siebie i dołącz do tej społeczności silnych kobiet.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.