Chciałabyś wiedzieć, jak stać się świadomą swojego ciała, potrzeb i pragnień kobietą? Jak odkryć wewnętrzne piękno? Jak pozować do zdjęcia, aby wyeksponować siłę i seksapil? Chciałabyś odkryć siebie na nowo i mieć pamiątkę na lata? Ten weekend jest dla ciebie!

Sculpting_Sen_BS_1200Walentynkowe warsztaty Yes I Am Beautiful to energia i siła kobiet w czystej postaci. To mnóstwo śmiechu, radości i praktycznej wiedzy: jak się malować, czesać, jak dobierać bieliznę, jak dobrze wyjść na zdjęciu… A to dopiero początek.

Kobiece Walentynki

W ciągu dwóch wypełnionych zajęciami dni dziewczyny spotykają się z profesjonalnym coachem, stylistką i brafiterką. Uczą się eksponować swoje mocne strony, wzmacniają poczucie wartości, otwierają się na prawdziwe emocje, odkrywają swoje potrzeby.  Wykrzykują smutki, wyśpiewują radości. Przechodzą prawdziwą metamorfozę, której finałem jest zmysłowa sesja zdjęciowa w bieliźnie. Taka, o której marzy każda kobieta, tylko nie każda ma odwagę się do tego przyznać. A ty masz? Jeśli tak, zrób sobie najlepszy walentynkowy prezent – zrób coś dla siebie!

SPAR_Scul_Sen_WHU_Bodydress_1200

Zakres i program warsztatów

  • Warsztaty z dyplomowanym coachem, psychodietetykiem i trenerem Elżbietą Lange
  • Indywidualny dobór makijażu, fryzury
  • Mała metamorfoza – spotkanie ze stylistką brwi – Martą Wiśniewską
  • Indywidualny dobór bielizny – konsultacje z brafiterką Triumph
  • Sesja zdjęciowa w intymnej przestrzeni apartamentu hotelu Sheraton w Warszawie, realizowana przez Patrycję Toczyńską – fotografa i filmowca
  • Prezent dla każdej uczestniczki warsztatów – komplet zmysłowej bielizny modelującej Triumph z najnowszej kolekcji Sculpting Sensation

Sculpting_Sen_Triumph 1

O szczegółach przeczytacie na stronie:

www.studio-u22.com/walentynkowe-warsztaty-yes-i-am-beautiful

yes2

Zobaczycie tam zdjęcia dziewczyny, która drugiego dnia poprzedniej edycji warsztatów wypowiedziała zdanie: „Urodziłam się po to, by chodzić po czerwonym dywanie”.  O dziwo, pierwszego dnia, nie była jeszcze tego tak pewna. Chcecie i Wy spróbować swoich sił? Dołączcie do nas.

Republika Kobiet patronuje wydarzeniu.

yes i'm beautiful

Dodatkowe informacje:

  • Podczas warsztatów spróbujecie też niezwykłej wody. O piękno od wewnątrz zadba bowiem Voda Collagen Beauty, a energii i siły do działania, dzięki zawartości kofeiny, doda Voda Collagen Energy.

 

  • Każda uczestniczka otrzyma w prezencie przepiękną, zmysłową bieliznę marki Triumph i 6 zdjęć z sesji.
  • Fotografie zostaną przesłane drogą mailową.
  • Sesja fotograficzna będzie realizowana w intymnej przestrzeni, aby każda z Pań czuła się komfortowo. 

Cena warsztatów: 990 zł (w tym VAT)

logo warsztaty

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.