O godz. 19:00 w czwarte 5 kwietnia zapraszaliśmy do oglądania na łamach Republiki Kobiet wywiadu z Katarzyną Miller ze studia Bankier.tv i zdawania pytań na żywo oraz wygrywania książek. Znana psycholożka i autorka bestsellerowych poradników opowie, jak radzić sobie z życiowymi problemami, jak samotność, miłość, zdrada czy starość.

Teraz – zapraszamy do oglądnięcia programu:

 

„Kupę rzeczy wiemy, umiemy, potrafimy się nauczyć, jesteśmy świetne zawodowo, jesteśmy świetne jako gospodynie domowe, słynne z elegancji, urody i wdzięku, po czym się okazuje, że emocji nie kumamy ni cholery” – pisze w swojej ostatniej książce pod przewrotnym tytułem „Kup kochance męża kwiatyKatarzyna Miller. I przekonuje, że kryzys w związku i zdrada nie muszą oznaczać końca, mogą być początkiem lepszego związku i życia, o ile zaczniemy „kumać” swoje i drugiej strony uczucia. Książki tej autorki cieszą się ogromna popularnością, bo w prosty i atrakcyjny sposób podpowiadają, jak rozumieć siebie, wyrażać swoje potrzeby, przekuwać porażki w sukces.

Zapraszamy na prawdziwą psychoterapię. Dobrą zarówno dla tych, którzy jej potrzebują, jak i tych, którzy uparcie się jej wyrzekają. Na aktywnych widzów czekają książki z autografem Katarzyny Miller!
 

Program Autograf poprowadzą: Agata Cupriak – ekspert Merlin.pl i Anna Drozd- Redaktor Bankier.tv.

Kliknij w link: Na żywo!  – oglądaj, zadawaj pytania o wygrywaj książkowe nagrody! Opcja ta jest możliwa w trakcie programu na żywo. Zapraszamy do kolejnych programów „Autograf” na żywo ze studia Bankier.tv w  każdy czwartek!

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.