Tak, wiemy, że masz aparat w telefonie i cyfrowy z pewnością również. Ale jeśli chcesz poczuć radość z dzielenia się odbitkami z bliskimi, wypróbuj aparat do fotografii natychmiastowej! Czeka cię dobra zabawa.

Fujifilm instax Fujifilm instax WIDE 300 to aparat niezwykły. Jego pierwowzór został całkowicie przebudowany po raz pierwszy od 14 lat. Dlaczego warto go mieć? Dla zabawy! Bo chociaż w dzisiejszych czasach tak wiele osób korzysta z aparatów cyfrowych i smartfonów, instax niezmiennie cieszą się popularnością. Tylko w minionym roku Fujifilm sprzedała ponad 2,3 miliona miniaparatów.

Warto jednak wiedzieć, że film do aparatu instax WIDE 300 jest dwukrotnie większy od filmu instax mini. Dlatego też doskonale sprawdza się w przypadku zdjęć grupowych. Idealnie nadaje się również do uwieczniania przyjęć i wydarzeń, zdjęć krajobrazu, fotografii biznesowej oraz archiwizacji. Nowy model instax WIDE 300 został pomyślany tak, aby umożliwić fotografowanie w praktycznie każdej sytuacji z życia codziennego.

Fujifilm instax

Twórcy WIDE 300 zainspirowali się aparatami profesjonalnymi. Został on wyposażony w nowy uchwyt, aby lepiej leżał w dłoni, a także w wizjer optyczny typu Real Image dający lepszy podgląd rzeczywistego obrazu. Ponadto na pierścieniu obiektywu umieszczono dwuzakresową regulację strefy ostrości, a w trosce o większą użyteczność aparatu dodano gwint do mocowania statywu. Wśród popularnych rozwiązań znalazła się też wbudowana, elektroniczna lampa błyskowa, która automatycznie dopasowuje moc światła do odległości, w jakiej znajduje się dany obiekt, funkcja błysku dopełniającego, która przydaje się w sytuacji, gdy fotografujemy pod światło, a także opcja niedoświetlenia/prześwietlenia pozwalająca uzyskać ciekawe efekty związane z jasnymi i ciemnymi tonacjami. W zestawie znajduje się również adapter obiektywu zbliżeniowego umożliwiający ustawianie ostrości nawet w odległości zaledwie 40-50 cm od obiektu.

I co powiecie na taki model?

Fujifilm instax

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.