Chcesz wyspę? Zacznij od kuchni! Wyspa pasuje praktycznie do każdego jej rodzaju – zarówno kuchni zamkniętych, jak i otwartych na salon, modeli o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wzornictwie.

Główną zaletą wyspy jest jej wielofunkcyjność. Przede wszystkim stanowi dodatkową, niezwykle wygodną powierzchnię roboczą z łatwym dostępem z każdej strony W zależności od ilości miejsca i indywidualnych potrzeb pomieścić może: zlew, płytę grzewczą, zmywarkę, chowany w blacie wyciąg, szuflady i szafki na wszelkiego rodzaju produkty i akcesoria, czy też modne otwarte półki, w których przechowywać można książki. W większych kuchniach część wyspy (np. dodatkowy półwysep) służy też jako miejsce do spożywania posiłków w formie wysokiego bufetu lub wygodnego stołu, przy którym zasiąść mogą cztery osoby.

Szukasz wyspy dla siebie? Przejrzyj ofertę firmy Zajc Kuchnie. Znajduje się w niej kilka modeli z różnymi wariantami wyspy, np. w kształcie litery „H” lub o wydłużonej linii przechodzącej w bufet lub w wygodny stół.

www.meble-zajc.pl

zajc_kuchnie_006

Zdjęcie 1 z 9

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.