O tej porze roku mieszkanie staje się przytulnym azylem, do którego ciepłą atmosferę wprowadzają odpowiednio dobrane akcesoria.

Miękkie pledy, mięsiste koce, futrzane narzuty i poduszki są sprawdzonymi ocieplaczami wnętrza. Znaleźć je można wśród zimowych propozycji Riviera Maison. Holenderska marka proponuje niezwykle kobiecą kolekcję St. Petersburg, która inspirowana jest atmosferą dawnej carskiej stolicy i światem rosyjskiego baletu. Kilkanaście propozycji pledów i poduszek utrzymanych jest w różnych odcieniach różu. Z kolei brązy, beże, szarości i khaki dominują w kolekcji tkanin Hunting Lodge, która odwołuje się do przyrody – atmosfery leśniczówki i spacerów po zimowym lesie. A debiutująca tej zimy, marka Miloo Home proponuje kilkanaście rodzajów narzut i poduszek z miękkiego ekologicznego futra w odcieniach brązu i szarości.

W świetle

Za nastrój zimowego domu odpowiada również miękkie, nastrojowe światło lamp, świeczników i lampionów. Ich ogromny wybór proponuje Riviera Masion. Podobnie szeroka jest oferta marki Miloo Home, w której obok eleganckich lamp w klasycznym stylu, znajdują się także modne dekoracyjne żarówki retro typu Edison w mosiężnej oprawie i jarzących się ciepłym światłem zwojach.

www.houseandmore.pl

211790_211780_221220

Zdjęcie 1 z 9

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.