W dzisiejszych czasach bez znajomości języka angielskiego ani rusz. Angielski przydaje się w pracy, na urlopie, pozwala poszerzyć horyzonty i poznać nowych przyjaciół. Co zrobić, aby uczyć się języka z przyjemnością, a nie z przymusu? Po prostu – zaplanuj sobie wakacje z angielskim i połącz przyjemne z pożytecznym. A może wygrasz kurs za darmo? 

Malta – czy to dobry kierunek?

Nie wszyscy wiedzą, że Malta – maleńka wyspa na Morzu Śródziemnym – może zaoferować wiele atrakcji. Była kolonia brytyjska, gdzie wciąż obowiązuje ruch lewostronny, nie tylko stanowiła scenerię do wielu filmów (np. Gra o tron), ale też skupia w jednym miejscu imponujące zabytki. Do tego słońce świeci tam prawie przez cały rok! Warto przyjechać więc na Maltę, by połączyć zwiedzanie z leniwym odpoczynkiem na plaży, a przy okazji podszlifować język. Na wyspie angielski jest językiem urzędowym, a to skłania do przełamania barier językowych.

Wakacje z angielskim – którą szkołę wybrać?

Kurs językowy na Malcie, gdzie nauczyciele to native speakerzy, może być doskonałym pomysłem na tegoroczne wakacje. Szkół na Malcie jest wiele i trudno wybrać tę właściwą. My znaleźliśmy  Maltalingua, znajdującą się w samym centrum St. Julian’s. Dlaczego Maltalingua? Po pierwsze – to szkoła brytyjska, co jest gwarancją poziomu nauczania języka angielskiego, po drugie – szkoła uzyskała akredytację Eaquals (Evaluation and Accreditation of Quality Language Services), otrzymując 11 na 12 punktów! Maltalingua została również wybrana w 2018 roku najlepszą szkołą na wyspie. 

Maltalingua oferuje różnorodne kursy językowe dopasowane do każdego poziomu znajomości języka angielskiego: standardowe, biznesowe, prywatne, czy przygotowujące do egzaminów oraz obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży – każdy więc znajdzie coś dla siebie. Nauczyciele są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego i posiadają uznane na całym świecie kwalifikacje do nauczania. A połączenie nauczania języka angielskiego z maltańskim stylem życia gwarantuje wciągające doświadczenie edukacyjne.

wakacje z angielskim

Zgarnij kurs angielskiego za darmo

Sukces Maltalingua School of English to zasługa jej kursantów. Placówka jest niezmiernie dumna z ich sukcesów, dlatego otwiera swoje podwoje jeszcze szerzej. Z okazji 10-lecia swojej działalności przygotowała konkurs, w którym nagrodą jest 2-tygodniowy kurs wraz z zakwaterowaniem. Loty na Maltę też funduje szkoła! Co zrobić, aby wygrać? Szczegóły na stronie: https://www.maltalingua.pl/konkurs/

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.