Kilka dni temu Paulla realizowała w Portugalii teledysk do najnowszego singla „Huragan”, zapowiadającego jej trzecią płytę, która ukazać ma się na początku przyszłego roku. Od piątku, 22 października, kiedy utwór miał premierę, „Huragan” rozkręca się coraz mocniej. W ciągu trzech dni klip obejrzało ponad 300 tysięcy osób! 

 

Zdjęcia do teledysku kręcone były między innymi w przepięknej Lizbonie, na najsłynniejszym Placu Comercio oraz Łuku Triumfalnym Arco da Rua, z którego roztacza się widok na całe miasto, rzekę, podwieszane mosty i zamki. Oczywiście, w kadrach nie mogło też zabraknąć znanego na całym świecie symbolu Lizbony – historycznego tramwaju.

Najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym realizowano teledysk, był Przylądek Cabo da Roca – najdalej wysunięty na zachód punkt kontynentalnej Europy, niegdyś nazywany końcem Starego Świata. Strome klify i ogromne fale oceanu tworzą urzekające i porywające tło do „Huraganu”.

„Huragan to piosenka o sile kobiet, ich dojrzałości i mądrości, dlatego wybrałam takie miejsca w Portugalii, które dowodzą, że niczego się nie boimy i jesteśmy w stanie przezwyciężyć nawet największe słabości. Całe życie walczę z lękiem wysokości. Stojąc nad przepaścią albo na samym szczycie wieży, myślałam, że umrę ze strachu. A jednak nakręciliśmy to! Piosenka „Huragan” jest skierowana do każdego, kto czuje w sobie siłę, by nie poddawać się przeciwnościom losu. Ten „Huragan” to nasza moc, energia, emocje, dzięki którym wychodzimy na prostą” – mówi Paulla.

 

 

Za nowe brzmienia piosenek Paulli odpowiada niezwykły duet: Grizzlee i Don Juan Wielki (znany z MIYO), a za klip – zespół Mortvideo pod wodzą Marcina Kopca. 

Rok 2021 jest przełomowym rokiem na drodze artystycznej Paulli. Na początku kwietnia piosenkarka wydała utwór „To, co dał nam świat” w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Pod koniec maja wystąpiła w Opolu. Jej muzyczna interpretacja „Życie jak wino” oraz „Życia mała garść” zachwyciła opolską publiczność i fanów. Latem odbyła się premiera singla „Ostatnia noc” z którym we wrześniu wzięła udział konkursie premier 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

www.paulla.pl

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.