Hulakula obchodzi kolejne urodziny!

W listopadzie miną dwa lata, odkąd Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zapewnia najlepszą zabawę w mieście, organizując wyjątkowe imprezy w nowej lokalizacji – na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej 82B. Z tej okazji 10 listopada odbędzie się wydarzenie, którego nie można przegapić – drugie urodziny Hulakula.

HulakulaJedno z największych warszawskich centrów rozrywki zapowiada huczne obchody swojego święta. Tego wieczoru Hulakula opanują piękne tancerki-akrobatki wykonujące zapierające dech w piersiach show, a o najlepszą oprawę muzyczną zadbają rezydenci Hulakula oraz królowa polskiego popu – Doda, która wraz z zespołem Virgin zagra dla gości urodzinowy koncert.

Charytatywny Bowlingowy Turniej Gwiazd

W tym roku po raz kolejny Hulakula uświetni swoje urodziny Charytatywnym Bowlingowym Turniejem Gwiazd. Znani i lubiani walczyć będą o tytuł mistrza bowlingu, zaś każdy punkt zdobyty przez najlepszego zawodnika turnieju zostanie przeliczony na 100 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń.

Na torach do kręgli będzie można kibicować m.in.:  Mai Hyży, Mai Jeżowskiej, Markowi Kościkiewiczowi, Lanberry, Iwonie Węgrowskiej, Rafałowi Mroczkowi, Pawłowi Stasiakowi, Przemkowi Cypryańskiemu, Michałowi Szycowi, Patrykowi Czerniejewskiemu, Paulinie Chylewskiej, Karolinie Pilarczyk, Maciejowi Florkowi, Julii Wróblewskiej, Robertowi Burneice, Oli Kot, Jarkowi Jakimowiczowi i wielu innym.

To już trzecia edycja turnieju i po raz trzeci, dzięki zaangażowaniu gwiazd, Hulakula może sprawić radość podopiecznym fundacji, którzy borykają się z chorobami onkologicznymi. W roku ubiegłym najlepszą drużyną okazała się Reprezentacja Artystów Polskich w składzie: Rafał Mroczek, Maciej Florek i Patryk Czerniejewski oraz Przemek Cypryański, który został także najlepszym zawodnikiem turnieju, a jego punkty przełożyły się na 16 200 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, które przekazali właściciele Hulakula. Jaką kwotę gwiazdy wywalczą w tym roku? Wszystko okaże się już 10 listopada!

Republika Kobiet z przyjemnością patronuje wydarzeniu.

miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;

data: 10 listopada (sobota);

start imprezy: godz. 20:00;

gwiazda wieczoru: Doda i Virgin;

bilety: 30 zł; do kupienia w każdej bileterii Empiku, na stronie ebilet.pl oraz kupbilecik.pl. Pierwsi goście w godz. 20:00–22:00 otrzymają powitalną lampkę szampana!

Partnerzy wydarzenia: Urząd Dzielnicy Praga-Północ, Fundacja Spełnionych Marzeń, Sante Uzdrowisko Miejskie, Audi Centrum Warszawa Okęcie, Volkswagen Warszawa Okęcie.

Sprawdź także Wydarzenie na FB

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.