Do wygrania szampony i odżywki Dermena 

Mamy dla was zestawy specjalistycznych szamponów i odżywek Dermena, któreod lat stanowią kompleksową terapię wspomagającą wypadanie włosów. 

Szampon Dermena® Repair został stworzony z myślą o włosach osłabionych, suchych i zniszczonych, wymagających intensywnego odżywienia i regeneracji. Swoje właściwości rewitalizujące i naprawcze zawdzięcza opatentowanemu składnikowi – chlorkowi 1-metylonikotynamidu, który jest substancją o potwierdzonym działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień. Reguluje pracę gruczołów łojowych i wzmacnia mieszek włosowy. Szampon przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji, szczególnie w okresach osłabienia kondycji włosów i zmian pór roku.

Jego dopełnieniem jest specjalistyczna odżywka Dermena®, która łagodzi podrażnienia skóry głowy, wzmacnia włosy, ułatwia ich rozczesywanie, spowalnia proces wypadania i przywraca naturalną równowagę skórze głowy. Kosmetyk również zawiera chlorek 1-metylonikotynamidu, a polecany jest nawet po zakończonej chemioterapii.

Konkurs! 

By wziąć udział w konkursie, trzeba podać producenta kosmetyków Dermena.
A następnie w 5 zdaniach opisać, dlaczego taka kuracja potrzebna jest właśnie Tobie. Trzy najbardziej przekonujące Czytelniczki zostaną nagrodzone zestawami kosmetyków do dwumiesięcznej pielęgnacji włosów.
Na wasze odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@republikakobiet.pl
Konkurs trwa od 30 kwietnia do 6 maja 2013 roku do godziny 23.59.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem konkursu, podwójne opisanie swoich wrażeń w ciągu trwania kuracji oraz zgoda na ich publikację na łamach portalu www.repka.pl 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.