Oplotki do wygrania!

Raz, dwa, trzy – zaczynamy! Przed Wami konkurs z cudnymi nagrodami – ręcznie robioną biżuterią marki Oplotka – w sam raz na przepędzenie chmur i złego nastroju.

Oplotka to kobieta… nie taka sobie… po prostu. Oplotka jest wyjątkowa. Ma marzenia, pasje i energię do robienia w życiu rzeczy zwykłych i niezwykłych. Jest partnerką, która docenia magię bycia z NIM każdego dnia. Jest mamą, która dla swoich dzieci wyczaruje coś niczego, bo jeden ICH uśmiech znaczy więcej niż wszystkie skarby świata. W życiu robi wszystko na 100%, bo w innym wypadku jaki miałoby to sens? Jej praca to czysta przyjemność, bo czy nie ma nic wspanialszego niż robienie w życiu tego, co się kocha? Jest przyjaciółką, ale taką której pozazdrości Ci każdy. Bo dla niej przyjaźń to dużo więcej niż tylko słowo. Jest kobietą, która lubi samą siebie i bardzo dba o tę niezwykłą relację. Oplotka ma ten błysk w oku…

http://www.oplotka.com

Konkurs

Do wygrania są 3 Oplotki wielofunkcyjne 4w1 Andrea. Przeeeeepiękne. Ich przyszłe właścicielki ręka w górę, a jeszcze lepiej – dłonie na klawiaturę. Uplećcie ze słów 4 zdania i napiszcie nam – dlaczego ty Wy właśnie powinniście nosić Oplotki. Dlaczego do Was pasują?

Konkurs trwa od 5 do 11 października 2017 do godziny 23:59.

Na wasze odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@republikakobiet.pl

4 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.