Dariia na stałe mieszka w Paryżu i tworzy makijaże dla najlepszych fotografów i reżyserów. Pracuje przy selektywnych projektach, kreując makijaże na sesje, look booki i pokazy mody. Od października tego roku jej niepowtarzalne kreacje makijażowe będą tworzone dla marki Dr Irena Eris.

Historia Darii dowodzi, że prawdziwa pasja pozwala realizować najbardziej odważne marzenia. Rozpoczęła karierę bardzo wcześnie – już jako szesnastolatka ukończyła pierwszy kurs makijażu. Miała wielkie marzenie o pracy w branży mody. Aby kontynuować edukację, przeprowadziła się do Hollywood, gdzie ukończyła prestiżową MKC Beauty Academy. Kolejnym etapem był podbój Paryża.
Dariia Day jest światowej sławy wizażystką zapraszaną do współpracy przez największe nazwiska i marki z branży mody, takie jak Stella McCartney, Loewe, Yohji Yamamoto, Givenchy, Louis Vuitton. Jej prace publikowane są w topowych magazynach: Vogue Paris, Vogue Italia, Vogue UK, Vanity Fair, Elle i wielu innych.

Daria nieustannie rozwija się i doskonali, zdobywa wiedzę, szuka inspiracji w otaczającym ją świecie. Każdy jej sukces wiąże się z wytrwałą pracą, często z poświęceniami oraz odwagą.

„Bardzo się cieszę, że zaczynam współpracę z marką Dr Irena Eris, jako Art & Make Up Creator. Podziwiam Panią dr Irenę Eris za to, co stworzyła. Jest dużą inspiracją dla kobiet, odniosła ogromny sukces. Kosmetyki znam od bardzo dawna i jestem podekscytowana, że będę pracować przy kreowaniu nowych kolekcji oraz look’ów. Czeka nas wiele ciekawych wydarzeń i sesji” – opowiada Dariia Day.

3 października 2017 Dariia Day była obecna na pokazie kolejnej inspirującej Polki – projektantki Lidii Kality. Podczas tego modowego wydarzenia marka Dr Irena Eris odpowiadała za makijaż modelek, którego grunge’owy look wykreowany został przez Dariię Day Art & Make Up Creator marki.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.