Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny urlop większość z nas spędzi w Polsce. Pytani o kierunki wakacyjnych wypadów chętniej wskazujemy morze niż góry, najwidoczniej intuicyjnie wyczuwając, że towarzystwo słonej wody jest dla nas korzystniejsze. A kiedy już znajdziemy się nad morzem, na przykład w okolicach Gdyni, zarezerwujmy sobie czas na odwiedziny w nowym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris w Tritum Business Park w Orłowie.

Instytut w Gdyni

 

Lubimy towarzystwo słonej wody. Nad morzem oddychamy efektywniej, wzrasta nam poziom czerwonych krwinek, dlatego czujemy się silniejsi i odporniejsi. Do tego wszelkie zabiegi pielęgnacyjne w wodzie i aktywność fizyczna poprawiają krążenie, szybciej też wówczas pracuje serce. Woda pomaga nam pozbyć się toksyn z organizmu, bólów stawowych i mięśniowych (zmniejsza ciężar ciała, usuwa przeciążenia ze stawów, a jej opór wzmacnia mięśnie). W słonej wodzie lepiej funkcjonują nerki, a praca gruczołów hormonalnych, szczególnie tarczycy, zostaje wyregulowana. Nie bez znaczenia jest także poprawa kondycji psychicznej. Morze koi nerwy, otwiera umysł, sprzyja regeneracji i urodzie.

Profesjonalizm ma znaczenie

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris nie bez powodu od lat cieszą się dobrą opinią wśród swoich klientów. Profesjonalizm personelu oparty jest na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris. Holistyczne podejście do pielęgnacji, troskliwa opieka, luksus połączony z najnowszą technologią, innowacyjne zabiegi na twarz i ciało, masaże i najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE dobierane do potrzeb skóry – do stosowania w domu – mają służyć pełnej regeneracji ciała i umysłu.

Kosmetycznych Instytut Dr Irena Eris w Gdyni

Nowo otwarty Kosmetyczny Instytut w Tritum Business Park w Orłowie w Gdyni ma 7 luksusowo wyposażonych gabinetów i oferuje klientom zarówno klasyczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, jak również zabiegi z wykorzystaniem technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, m.in.: remodeling ultradźwiękowy, mezoterapię bezigłową, czy radiofrekwencję RF-Biolaser.

W Instytucie przeprowadzane są również konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz manicure i pedicure. Nowością w ofercie są zabiegi SMART CARE oparte na technologiach Hi-Tech, skierowane dla klientów, którzy cenią sobie skuteczną pielęgnację uzyskaną w optymalnym czasie. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetyczną i diagnozą skóry.

kosmetyczny Instytut

Bezpieczeństwo

Miła atmosfera i dobrze zaprojektowana przestrzeń Instytutu sprzyja relaksowi. Aby zapewnić wszystkim – pracownikom i klientom – bezpieczeństwo i komfort, wprowadzono dodatkowo zaostrzone standardy obsługi, szczególne procedury i środki ostrożności, np.: wizyty umawiane są telefonicznie, przy recepcji mogą przebywać tylko dwie osoby, przed wejściem do Instytutu należy zdezynfekować dłonie i nie wolno korzystać wewnątrz z telefonów komórkowych. Personel dezynfekuje wszystkie powierzchnie w Instytucie, nie oferuje gościom testerów ani drukowanych materiałów reklamowych. Zalecane są płatności bezgotówkowe, a przy zabiegach korzysta się tylko z narzędzi wysterylizowanych lub jednorazowych. Każdy odwiedzający Kosmetyczny Instytut musi się czuć bezpiecznie.

Gdynia, al. Zwycięstwa 241/3, Kompleks Tritum Business Park, tel. 692 915 235, /58/ 55 000 66, gdynia@instytut.drirenaeris.com

Szczegółowa oferta Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris dostępna jest pod adresem Instytuty.DrIrenaEris.com

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.