Znamy już datę tegorocznej edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup! Wielkie święto kobiecego golfa zagości po raz 13. na Wzgórzach Dylewskich i polu Mazury Golf & CC w dniach 3-4 czerwca 2019. 

 

Golfowe rozgrywki pod szyldem marki Dr Irena Eris są obecnie największym i najbardziej prestiżowym kobiecym turniejem w tej części Europy, sklasyfikowanym w I kategorii rankingowej. Udział w tej imprezie to dla pań regularnie grających w golfa możliwość zdobycia cennych punktów do Rankingu Polskiego Związku Golfa. To też szansa dla osób, które dopiero chcą spróbować swoich sił w tej wyjątkowej dyscyplinie sportu. W poprzedniej edycji turnieju udział wzięło prawie sto uczestniczek. Nie tylko z Polski, ale również z Estonii, Szwecji, Niemiec czy USA.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także okazja do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Na wszystkie panie czekają Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. Partnerami wydarzenia są: Deutsche Bank, YES, Porsche Centrum Warszawa, Chervo oraz Perrier-Jouët.

Zapisy ruszą w kwietniu na stronie www: DrIrenaErisGolf.com.

Poprzednie edycje turnieju cieszyły się sporym powodzeniem i zbierały wiele komplementów od uczestniczek. Panie podkreślały miłą atmosferę i świetną organizację. Wiele z nich zna się od lat, a spora grupa bierze udział w turnieju od jego powstania w 2007 roku. Po sportowych emocjach zawsze jest również okazja, by potańczyć albo po prostu pobawić się w damskim gronie. Dlatego można śmiało powiedzieć, że turniej to nie tylko rozgrywki sportowe, ale i spotkanie towarzyskie.

Golf jest kobiecą rozrywką od samego początku. Jego prekursorką była bowiem królowa Szkocji, Maria Stuart, która grywała już w XVI wieku. Od kiedy pod koniec XIX wieku w Wielkiej Brytanii zorganizowano pierwszy turniej dla kobiet, wiele pań zachwyca elegancja i dyscyplina tego sportu. A dzisiaj podczas turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup kibicują sobie i wspierają się nawzajem.


No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.