XIII edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Znamy już datę tegorocznej edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup! Wielkie święto kobiecego golfa zagości po raz 13. na Wzgórzach Dylewskich i polu Mazury Golf & CC w dniach 3-4 czerwca 2019. 

 

Golfowe rozgrywki pod szyldem marki Dr Irena Eris są obecnie największym i najbardziej prestiżowym kobiecym turniejem w tej części Europy, sklasyfikowanym w I kategorii rankingowej. Udział w tej imprezie to dla pań regularnie grających w golfa możliwość zdobycia cennych punktów do Rankingu Polskiego Związku Golfa. To też szansa dla osób, które dopiero chcą spróbować swoich sił w tej wyjątkowej dyscyplinie sportu. W poprzedniej edycji turnieju udział wzięło prawie sto uczestniczek. Nie tylko z Polski, ale również z Estonii, Szwecji, Niemiec czy USA.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także okazja do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Na wszystkie panie czekają Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. Partnerami wydarzenia są: Deutsche Bank, YES, Porsche Centrum Warszawa, Chervo oraz Perrier-Jouët.

Zapisy ruszą w kwietniu na stronie www: DrIrenaErisGolf.com.

Poprzednie edycje turnieju cieszyły się sporym powodzeniem i zbierały wiele komplementów od uczestniczek. Panie podkreślały miłą atmosferę i świetną organizację. Wiele z nich zna się od lat, a spora grupa bierze udział w turnieju od jego powstania w 2007 roku. Po sportowych emocjach zawsze jest również okazja, by potańczyć albo po prostu pobawić się w damskim gronie. Dlatego można śmiało powiedzieć, że turniej to nie tylko rozgrywki sportowe, ale i spotkanie towarzyskie.

Golf jest kobiecą rozrywką od samego początku. Jego prekursorką była bowiem królowa Szkocji, Maria Stuart, która grywała już w XVI wieku. Od kiedy pod koniec XIX wieku w Wielkiej Brytanii zorganizowano pierwszy turniej dla kobiet, wiele pań zachwyca elegancja i dyscyplina tego sportu. A dzisiaj podczas turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup kibicują sobie i wspierają się nawzajem.


Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.