W najmodniejszym bałtyckim kurorcie w Polsce, w pięciogwiazdkowym Sofitel Grand Sopot powstał salon Dr Irena Eris Beauty Partner. Profesjonalizm personelu oparty na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki oraz troskliwa opieka, jaką otaczają Gości, sprzyjają całkowitej regeneracji ciała i zmysłów.

Salon Dr Irena Eris Beauty Partner w kultowym Sofitel Grand Sopot składa z 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów. Nowością jest gabinet dla dwojga oraz strefa relaksu z prawdziwie kojącym duszę widokiem na piaszczystą plażę i morze.

W salonie Dr Irena Eris Beauty Partner, jak w każdym tego typu miejscu partnerskim sygnowanym logo marki, można zadbać o urodę kompleksowo. Przy zabiegach wykorzystuje się trendy nowoczesnej kosmetologii, a jej skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. W ofercie znajdują się indywidualnie dobierane, autorskie kuracje na twarz i ciało (poparte wcześniejszą diagnozą stanu skóry), odprężające masaże oraz zmysłowe rytuały, które wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Dopełnieniem są zabiegi wsparte technologiami Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, które umożliwiają wykonywanie wysoce precyzyjnych i zaawansowanych kuracji oraz najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE do pielęgnacji domowej, które można kupić na miejscu.

dr irena eris beauty partner

Wybierasz się do bałtyckiego kurortu w poszukiwaniu prawdziwego relaksu, a nie tylko turystycznych atrakcji? Wpisz w plan zajęć spacer po plaży i wizytę w stojących tam saunach, przejście Szlaku Wiewiórek (zaczyna się przy Sanatorium Leśnik), zgubienie się w wąskich uliczkach i napicie się kawy w dworku Sierakowskich albo kąpiel w basenie solankowym i choćby jeden z zabiegów w salonie Dr Irena Eris. Komfort gwarantowany! Do tego te widoki, kojące zapachy, te masaże… To działa!

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.