Choć co drugi Polak deklaruje, że lubi się opalać i podczas urlopu spędza na słońcu średnio 4,5 godziny, to nie jesteśmy mistrzami w bezpiecznym korzystaniu z jego dobrodziejstw. By to zmienić, mamy dla was konkurs Bezpieczne opalanie!

bezpieczne opalanie konkurs

Choć teoretycznie zdajemy sobie sprawę z negatywnych skutków działania promieni słonecznych, to często zwyczajnie zapominamy o zabezpieczeniu się przed promieniowaniem i najczęściej korzystamy z kosmetyków z niskim filtrem, tzn. SPF niższym niż 20. Często również źle je dobieramy do potrzeb skóry. Zapominamy też, że jadąc na wakacje w cieplejsze rejony, potrzebujemy silniejszej ochrony przeciwsłonecznej. A potem skarżymy się na alergie, wysypki, pojawienie się zmarszczek i starzenie się skóry. Czas na zmiany!

konkurs bezpieczne opalanie - nagrody vouchery do kliniki

Konkurs: Bezpieczne opalanie

Do wygrania wspaniałe nagrody:

  1. nagroda – voucher o wartości 1000 zł do Kliniki Strzałkowski oraz 2 kremy nawilżający i filtr od marki Fillmed Polska o wartości 1000 zł
  2. nagroda  – voucher o nominale 500 zł do Kliniki Strzałkowski plus krem od marki Fillmed Polska o wartości 500 zł.

 

Krem UV Skin Protect SPF50+ 349 zł/30 ml;
HAB5-Hydra Serum 349 zł/30 ml

Przed latem w sam raz dla skóry. Ich przyszłe właścicielki ręka w górę, a jeszcze lepiej – dłonie na klawiaturę. Napiszcie, jaki jest wasz sposób na bezpieczne opalanie. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

Konkurs trwa od 10 czerwca do 18 czerwca 2023 do godziny 23:59.

Na wasze odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@republikakobiet.pl

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.