Odkrywaj i twórz z HP HP_Blue_RGB_72_LG

Masz kreatywne dziecko? Zależy ci na jego rozwoju? Jeśli tak, ten konkurs jest dla ciebie! Wraz z firmą HP zaczynamy wakacyjny konkurs „Odkrywaj i twórz”, w którym testujemy, a potem wygrywamy drukarki HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO.

Aby zgłosić się do testu drukarek, a tym samym wziąć udział w konkursie, wystarczy udowodnić, że taki sprzęt jest potrzebny wam i waszym dzieciom. Napiszcie, do czego będzie służyła drukarka w waszej rodzinie, jakie prace dzięki niej powstaną, w jaki sposób pomoże ona w nauce i zabawie dzieci. Jeśli chcecie, wyślijcie prace dzieci. Liczy się pomysł i kreatywność – tak Mam, jak i ich Pociech!

5525_right_facing_v2

Na zgłoszenia czekamy pod adresem konkurs@republikakobiet.pl. Konkurs trwa do 15 lipca 2013 roku do godziny 23.59.
W kolejnym etapie jury w składzie: Izabela Sulima (HP) i Piotr Welc (Republika Kobiet) wybierze 5 najbardziej kreatywnych prac i 5 Mamom przyzna drukarki HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO.

Uwaga! Laureatki konkursu są zobowiązane do przesłania na adres redakcji wyników testu drukarek – prac, zdjęć, rysunków. Najlepsze spośród nich zostaną opublikowane w specjalnej Galerii HP na Republice Kobiet. Finał konkursu 30 sierpnia!

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.