Światowe pokazy mody stoją pod znakiem bieli i czerni. Trend ten wpisał się na stałe w tegoroczne stylizacje, widoczne nie tylko wśród gwiazd i znawców mody.

 

5 Atlantic Seaport _875 PLNPołączenie tych kolorów to duet, który sprawdza się w każdej sytuacji: w pracy, podczas spotkania z przyjaciółmi, czy na eleganckiej kolacji. Wśród zegarków także znajdziemy modele inspirowane najnowszym nurtem. Białe tarcze, czarne paski, ceramiczny błysk dodadzą uroku każdej stylizacji. Dobrym przykładem jest marka Atlantic, szczycąca się bogatą kolekcją zegarków, wśród których znajdziemy prawdziwe perełki: modele Atlantic Seahunter 330 Ladies, Atlantic Searamic, Atlantic Seaport.

Atlantic Seahunter 330 Ladies stanowi doskonałe uzupełnienie casualowych, zawadiackich stylizacji. Stworzono go z myślą o płci pięknej, ceniącej wysoką jakość i sportowy design. Atlantic Searamic to z kolei idealny mariaż stali szlachetnej i ceramiki, dzięki którym osiągnięto subtelny design. Atlantic Seaport to natomiast przykład klasycznego designu w modnej kolorystyce.

1-atlantic-searamic-_1270-pln

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.