W sezonie wiosenno-letnim spacerujemy więcej, jeździmy na rowerze i rolkach, w weekend wybieramy się na piknik do parku, wycieczkę za miasto lub grilla. Jesteśmy pełni pozytywnej energii, mamy ochotę na odświeżenie mieszkania, wyczyszczenie kątów i zakamarków. I tu z pomocą przyjdą ręczniki Velvet.

Velvet-a'2-RK-chlonne-gabki-front

Na większe porządki oraz do codziennego przecierania blatów i stołów doskonale sprawdzą się dobrej jakości ręczniki papierowe Velvet – trzywarstwowe Chłonne Gąbki, Velvet Jumbo lub uniwersalny ręcznik Czysta Biel Najdłuższy. Natomiast na wyjazd za miasto, piknik lub grilla najlepsze będą ręczniki Velvet Limited Collection.

Velvet ChBonne Ga(bki - sprza(tanie1

Delikatne lub totalne odświeżenie mieszkania

Wreszcie nadeszła wiosna, mamy ochotę na zmiany, uśmiech i zdecydowanie więcej energii do działania. Sezon wiosenno-letni to dla wielu z nas czas wspaniały, kiedy dni są zdecydowanie dłuższe, przyroda pięknieje, robi się ciepło. Chowamy jesienne i zimowe ubrania, wyjmujemy z szaf i pawlaczy zwiewne sukienki, baletki, lekkie płaszcze i kurteczki. Mamy ochotę na delikatne lub totalne odświeżenie mieszkania. Być może zamierzamy myć okna, szafki, robić w nich generalne porządki, zmieniać dodatki, sadzić kwiaty na balkonie lub w ogrodzie. Zawsze pod ręką niezbędne będą ręczniki papierowe Velvet. Są niezastąpione zarówno podczas większych, jak i mniejszych – codziennych porządków, gdy musimy wytrzeć blat czy stół.

mail (1)

Na duże i małe porządki

Ręczniki papierowe Velvet Chłonne Gąbki charakteryzują się doskonałą jakością i wytrzymałością.  Grube, 3-warstwowe listki ręczników doskonale chłoną wilgoć, są wydajne i niezastąpione w każdym domu. Doskonale sprawdzą się w kuchni podczas codziennego przygotowywania posiłków, do sprzątania blatów kuchennych, stołów, powierzchni łazienkowych, podłóg czy utrzymania czystości samochodu. Są świetne do generalnych porządków, takich jak mycie okien, szafek kuchennych, glazury i terakoty, ułatwiają i uprzyjemnią nam pracę. Ręczniki Velvet Chłonne Gąbki doskonale odsączają tłuszcz i wodę, zapewniają połysk bez smug, delikatnie osuszają twarz i dłonie. Na powierzchni ręcznika nadrukowany jest delikatny wzór. Natomiast dla osób, które szczególnie lubią czystość i porządek w domu albo planują wielkie sprzątanie, polecamy najdłuższe rolki wśród ręczników papierowych – Velvet Jumbo, które idealnie sprawdzą się we wszelkich pracach domowych dzięki wysokiej wytrzymałości oraz bardzo dużej ilości listków, które wystarczą na bardzo długo. Dla tych, którzy zawsze wybierają klasyczną, ponadczasową, czystą biel doskonały będzie ręcznik papierowy o powiększonych rolakach – Velvet Czysta Biel Najdłuższy. Doskonale sprawdzi się podczas wszelkiego typu porządków.

Velvet Limited Collection - piknik4

Na weekendy, wakacje, piknik

Wielozadaniowy ręcznik papierowy Velvet Limited Collection (1 rolka) sprawdzi się szczególnie podczas nadchodących ciepłych weekendów, wakacji i wycieczek. Ma bardzo wiele zastosowań: szybko odsącza tłuszcz i wodę, skutecznie wyciera plamy i zabrudzenia, zapewnia szklanym powierzchniom połysk bez smug. Dodatkowo może pełnić funkcję serwetki z ozdobnym nadrukiem. Ręcznik Papierowy Velvet z limitowanej kolekcji doskonale sprawdza się na pikniku, grillu, w dłuższej podróży, na rajdzie rowerowym, podczas wycieczki czy wyjazdu za miasto.

Velvet_RK1_Limited

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.