Przez ostatnie lata kobiety, które miały zniszczone codziennymi zabiegami stylizacyjnymi oraz farbowaniem włosy mogły polegać na kosmetykach, których formuły oparte były na silikonach i olejach. Produkty te nie chroniły jednak włosów, a zamiast tego pozostawiały na nich ciężki i tłusty osad.

FR_02_Shot_0160

To z kolei skłaniało je do jeszcze częstszego mycia i stylizacji włosów, powodując dalsze uszkadzania. Naukowcy Living Proof nazwali ten proces „cyklem uszkodzeń”. Dlatego też stworzyli unikatową formułę opartą na opatentowanej cząsteczce – OFPMA, tworzącej cienką, beztłuszczową powłokę na powierzchni włosów zapewniającą: wygładzenie, naprawę i ochronę od nasady aż po końce, nawilżenie do poziomu właściwego dla zdrowych, nieuszkodzonych włosów, wzmocnienie osłabionych włókien włosowych, które stają się 20 razy mocniejsze, ochronę przed szkodliwym działaniem wilgoci, która może spowodować takie same uszkodzenia włosów, co jeden zabieg rozjaśniający, ochronę przed promieniami UV i temperaturą do 232o C, a wreszcie ochronę przed zanieczyszczeniami, co pozwala na rzadsze mycie włosów – przełamując tym samym cykl uszkadzania włosów.

 

Jennifer_Aniston_ambasadorka_marki_Living_Proof

Wszystkie produkty w tej nagrodzonej linii są wolne od silikonów i olejów i bezpieczne dla włosów po koloryzacji i zabiegach chemicznych.

 

W skład linii wchodzą:

Szampon regenerujący, którego formuła usuwa zanieczyszczenia.

Odżywka regenerująca, która pomaga dłużej zachować czyste włosy i zmniejszając konieczność częstego stosowania szamponów i produktów do stylizacji.

Maska regenerująca, zmniejszająca łamliwość włosów o 95% przy zaledwie jednym zastosowaniu w tygodniu.
Lekki lakier regenerujący, który nadaje zdrowy blask uszkodzonym włosom, jednocześnie chroniąc je przed szkodliwym działaniem spowodowanym wysoką temperaturą i promieniami UV.
Regenerujący krem, usuwający skutki uszkodzeń. Natychmiast dodaje blasku, wygładza łuski włosa i naprawia rozdwojone końcówki.

2

www.hair2go.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.