Dobra wiadomość dla miłośników kultowego kina! Dziś oficjalnie wystartował ENTCLICK COM – nowy serwis VOD, oferujący dostęp do klasycznych filmów, poddanych rekonstrukcji cyfrowej, dostępnych w jakości HD i 4K. Kuratorem serwisu został Tomasz Raczek.

ENTCLICK

 

ENTCLICK COM – Island Of Entertainment – kieruje uwagę widza na prawdziwe i głębokie doznania artystyczne i estetyczne, obcowanie z klasyką kina i kultowymi filmami, które swoją pozycję zbudowały zarówno przez wagę dzieła, jak i sentyment do retro. 

ENTCLICK COM jest miejscem dla miłośników rasowego kina arthousowego, szukających nowych doznań artystycznych. Miejscem dla fanów klasycznych obrazów w doskonałej jakości, szukających treści do tej pory trudno dostępnych. Serwis jest odpowiedzią na poszukiwania czegoś więcej niż tylko filmu jako „zapełniacza” wieczoru. Nie będziemy zmuszać naszych odbiorców do płacenia hurtem za dostęp do wszystkich treści, które niekoniecznie ich interesują. Zamiast tego chcemy postawić na podejście kuratorskie. Oferujemy na start 50 pozycji, starannie wybranych przez wybitnego polskiego krytyka filmowego, Tomasza Raczka, który zgodził się był oficjalnym kuratorem ENTCLICK COM” – powiedział Jacek Bednarz, prezes spółki Nan Media, właściciel serwisu.

ENTCLICK

 

„Zapraszam wszystkich do odkrywania filmów z archiwów, w doskonałej XXI-wiecznej jakości. Jako kurator ENTCLICKA będę uważnie dobierał kolejne licencje. Nasza oferta skierowana jest do osób z wyrobionym gustem filmowym. Nie będziemy skupiać się na nowościach. ENTCLICK COM to miejsce, które szanuje czas i nie zmusza do scrollowania w nadziei na znalezienie czegoś wartościowego. Na początek wybrałem kultowy debiut braci Coen – „Śmiertelnie proste” i legendarny film Luisa Bunuela „Piękność dnia” w zapierającej dech jakości. Żaden miłośnik filmu nie może nie znać tych pozycji. Czuję, że PERŁY Z LAMUSA wracają! Wiem, co powiedziałby teraz Zygmunt Kałużyński: „Szkoda, że tego nie dożyłem!” – dodał Tomasz Raczek, kurator serwisu.

ENTCLICK

 

Już dziś, w dniu premiery, serwis udostępnił 50 klasycznych pozycji w ujednoliconej, niskiej cenie 10 złotych za wypożyczenie filmu na 3 doby. Co tydzień będzie można obejrzeć około 5 nowych tytułów. Wszystkie filmy są opatrzone polskojęzycznymi napisami. 

Dodatkowo, wszystkich, którzy skorzystają z darmowej subskrypcji, ENTCLICK COM zaprasza na video recenzje autorstwa Tomasza Raczka.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.