Nowy singiel Paulli „Ostatnia Noc” elektryzuje nowoczesnym brzmieniem, za którym stoi duet – Grizzlee oraz Don Juan Wielki! Piosenkarka przyznaje, że ten muzyczny eksperyment rozpoczyna jej przygodę z tanecznymi rytmami. Utwór został nagrany również w wersji angielskiej „Hold My Love” i jest zapowiedzią nowego albumu artystki!

Ostatnia Noc Paulla

Za produkcję najnowszego utworu Paulli czyli Pauliny Ignasiak, znanej z takich przebojów jak m.in.: „Od dziś” (25 milionów wyświetleń na YT), „I prosto w serce”, „Nigdy o Tobie nie zapomnę”, „Chcę tam z Tobą być”, odpowiada młody utalentowany duet muzyczno-produkcyjny: Grizzlee oraz Don Juan Wielki (znany z MIYO). Piosenka nosi tytuł „Ostatnia Noc” i już zyskała uznanie fanów. Nowoczesne brzmienia, teledysk z udziałem finalisty ostatniej edycji programu „Top Model”, w tle tropikalne palmy, industrialna winda, nowatorskie podejście do obrazu, a na pierwszym planie 5-oktawowy głos Paulli – to wszystko gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne, estetyczne i, rzecz jasna, muzyczne!

 

Paulla przyznaje, że to świadomy eksperyment: „Mój nowy teledysk jest utrzymany w tanecznym klimacie. Chciałam spróbować czegoś innego, więc ten singiel traktuję jako pewnego rodzaju wyzwanie. Tę piosenkę nagrałam w dwóch wersjach: w polskiej i w angielskiej. Jeszcze nie wiem, która jest mi bliższa, która bardziej mi się podoba. Obstawiam, że mimo wszystko słuchacze będą preferować wersję polską.”

„Piosenka zaskoczyła moich fanów. Jest inna, świeża, wakacyjna. Chcę się rozwijać, iść też z duchem czasu, ale jednocześnie zachować w tym siebie, więc szukaliśmy czegoś pomiędzy. Jak to zwykle u mnie, tekst jest o miłości. Chciałam, żeby to było coś innego, coś nowego, ale jednocześnie, żeby była w tym dawna Paulla i by była w tym cały czas prawda. W muzyce musi być dusza i prawda” – dodaje Paulla.

Rok 2021 rok jest przełomowym czasem na drodze artystycznej piosenkarki. Na początku kwietnia wydała utwór „To, co dał nam świat” nagrany w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Pod koniec maja wystąpiła na festiwalu w Opolu. Jej muzyczna interpretacja „Życie jak wino” oraz „Życia mała garść” zachwyciła opolską publiczność i fanów. Paulla nadal nie zwalnia temp­­­­­a i już zapowiada kolejne premiery ­­na wrzesień i listopad. W przyszłym roku na rynku pojawi się jej nowy album studyjny.

 

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.