Małgorzata Rozenek–Majdan – Power Influencerem Roku 2020, Joanna Koroniewska – Influencerem Roku 2020, Joanna Przetakiewicz – Influencerem Roku Odpowiedzialnym Społecznie! W ubiegły piątek wieczorem w łódzkim Monopolis zostały rozdane #Hashtagi Roku – prestiżowe nagrody dla najbardziej wpływowych i odpowiedzialnych osób w polskim Internecie.

Zdjęcia: WBF

hasztagi roku

Andrzej Sołtysik, Anna Zając, Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Dowbor

Pozostali nagrodzeni to Styloly, Ola Tatka, Globstory, Dobra Faza, Dzieciaki Cudaki oraz Kasia Szklarczyk. Ponadto nagrody specjalne otrzymali: Julia Wieniawa, BezArchitekta.pl, Taste&Travel, Manufaktura Splotów i Blanka Lipińska.

Trzecią już edycję #Hashtagów Roku poprowadzili Anna Zając, blogerka i współorganizatorka See Bloggers oraz Andrzej Sołtysik dziennikarz, prezenter od lat związany ze stacją TVN. Statuetki po raz kolejny ufundowane zostały przez firmę Apart.

#Hashtagi Roku to nagrody dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność. Tegoroczna nagrody przyznane zostały w 14 kategoriach: #Influencer, #Bloger, #Instagramer, #Youtuber, #Osoba Publiczna aktywna w Sieci, #Power Influencer #Odkrycie Roku #Influenver Odpowiedzialny Społecznie #Osoba Publiczna oraz kilka nagród specjalnych. W tym roku po raz pierwszy zostały przyznane wyróżnienia w kategorii #TikToker Roku.

Paula Kornaszewska i Dobra Faza 

Laureatów spośród nominowanych wyłoniła kapituła, która swoje wybory opierała na Rankingu Polskich Influencerów 2020. Ranking powstał we współpracy See Bloggers Łódź i platformy Influtool. „Wszyscy, którzy decydowali w poszczególnych kategoriach znakomicie znają społeczność Internetu. Dlatego nagrodzeni to albo osoby, które faktycznie wiele w sieci znaczą, jak Małgorzata Rozenek- Majdan czy Joanna Koroniewska, albo takie, które za chwilę będą w ścisłej czołówce, jak nagrodzeni dzisiaj Dzieciaki Cudaki” – mówią Anna i Jakub Zając, organizatorzy gali i dodają: „W tym roku po raz pierwszy nagrodziliśmy twórców z TikToka – kanału, który szturmem zdobył polski Internet”.

Julia Wieniawa 

Organizatorzy przyznają, że mimo pandemii zdecydowali, że warto w tym roku nagrodzić twórców właśnie dlatego, że w trakcie kolejnych lockdownów to Internet był dla wielu Polaków oknem na świat i przestrzenią, która zweryfikowała autentyczność wielu twórców tworzących w sieci. „Niektórzy twórcy nie umieli się znaleźć w nowej rzeczywistości. Pojawili się też tacy, którzy potrafili zaangażować społeczność, która pozostała z nimi – tu przykładem może być choćby Asia Koroniewska i Maciej Dowbor z ich Domówką. Zdecydowaliśmy, że z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa warto ich docenić. W ubiegłym roku nie mogliśmy się spotkać, nagrodzić najaktywniejszych. Teraz naprawdę ucieszyliśmy się, że możemy się wreszcie spotkać w realu”.

Wieczorna gala była transmitowana na żywo w mediach społecznościowych – na Facebooku TVN, TVN Style, Dzień dobry TVN oraz Player.pl, na kanale YouTube TVN oraz na Instagramie Player.pl. Relacja będzie do obejrzenia na platformie Player.pl

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.