Polar Loop przez 24 godziny na dobę monitoruje pięć różnych poziomów intensywności wysiłku i aktywności, a jakby tego było mało – kontroluje jakość snu. Chcecie spróbować? Weźcie udział w konkursie! Taka opaska może byś świetnym prezentem dla aktywnych kobiet!

ACTIVE_Fun_3_Loop_Blackcurrant_JPGPolar Loop dobiera cele treningowe, udzielając przydatnych wskazówek pomagających je osiągnąć. Za pomocą jednego dotknięcia przycisku, z łatwością otrzymasz informacje o liczbie spalonych kalorii, pokonanych kroków, czy też o aktualnej godzinie.

Polar Loop sprawdzi się doskonale, jako towarzysz na siłowni, na basenie (jest wodoodporny!), ale też na wieczornym spacerze z psem. Co więcej – dobrze wygląda na nadgarstku.

Polar Loop jest kompatybilny ze stroną internetową oraz aplikacją mobilną Polar Flow, która pozwala synchronizować dane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu daje nam pełny obraz postępów, który można w każdej chwili sprawdzić na smartfonie.

Chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać taką opaskę? Wystarczy, że  uzasadnisz, dlaczego powinna trafić właśnie do ciebie.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres:

konkurs@republikakobiet.pl

Konkurs trwa do 13 marca do godziny 23.59.

Loop_Blue_Beauty_WALK 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.