Golf w moim życiu…

„Golf stał się ucieleśnieniem mojego holistycznego spojrzenia – chcesz być piękny, dbaj o siebie, żyj zgodnie z naturą i ciesz się życiem, odpoczywając tak, jak lubisz” – mówi dr Irena Eris i zdradza sekret sukcesu najciekawszego wydarzenia w kobiecym golfie w Polsce – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Jak narodziła się idea turnieju golfowego organizowanego przez pani firmę już po raz siódmy w tym roku? 

Coraz więcej jest miłośniczek gry w golfa. To prawdziwe pasjonatki! Ta dziedzina sportu doskonale pasuje do mojej marki – Dr Irena Eris. Mimo zwiększającej się liczby grających kobiet golf jest wciąż jeszcze sportem mężczyzn. Moim celem było spowodowanie, aby kobiety zajęły w tej dyscyplinie należne im miejsce. Myślałam o takim przedsięwzięciu, które nie byłoby wyłącznie sportową rywalizacją, lecz także doskonałą okazją do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu: chwilą relaksu, możliwością skorzystania z zabiegów, spotkania z innymi golfistkami. Z drugiej strony chciałam wesprzeć ten sport. Golf jest fantastyczny, sprzyja zdrowiu, aktywności na świeżym powietrzu. I tak zrodziła się idea turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Możemy mówić o sukcesie tego przedsięwzięcia? 

Okazało się, że turniej jest bardzo wysoko ceniony wśród pań. W tej chwili to najciekawsze wydarzenie w kobiecym golfie w Polsce i wydaje mi się, że nawet na skalę tej części Europy. Od początku swojego istnienia spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem golfistek. Stał się też stałym elementem działalności Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i jest ucieleśnieniem mojego holistycznego spojrzenia – chcesz być piękny, dbaj o siebie, żyj zgodnie z naturą i ciesz się życiem, odpoczywając tak, jak lubisz.

Golf w moim życiu - Dr Irena Eris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to wydarzenie, o którym głośno jest poza granicami naszego kraju. 

Turniej ma charakter międzynarodowy i jest jedną z niewielu okazji, kiedy polskie golfistki mogą powalczyć z innych krajów europejskich. W 2011 roku w ramach turnieju zostały również rozegrane Mistrzostwa Polski Kobiet. W samych rozgrywkach udział wzięła rekordowa liczba pań, nie tylko z Polski, ale także z Ukrainy, Grecji, Niemiec Wielkiej Brytanii, Francji oraz Szwecji. Były to jednocześnie Mistrzostwa Polski Kobiet o najwyższej frekwencji w historii. W tym roku spodziewamy się m.in. Finek, Czeszek, pań z Wielkiej Brytanii czy Szwecji. Staramy się, aby wszystko było na jak najwyższym poziomie. Zeszłoroczne przyjęcie marki Dr Irena Eris w poczet najbardziej luksusowych marek europejskich – do stowarzyszenia Comité Colbert – jest zobowiązaniem. Także w kontekście turnieju. Toast będziemy wznosić marką szampana z grona Comité – Veuve Clicquot.

Golf w moim życiu - Dr Irena Eris

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.