Klinika Ambroziak Estederm oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów na najwyższym światowym poziomie: dermatologię estetyczną i kliniczną, chirurgię plastyczną, flebologię i chirurgię naczyniową, jak również kosmetologię – w tym zabiegi na ciało.

joanna
Joanna Ambroziak

Po zabiegach chirurgicznych modelowania sylwetki Klienci Kliniki często wybierają przyjemne i podtrzymujące efekty zabiegów pielęgnacyjnych kuracje, które przyspieszają gojenie, ujędrniają i nawilżają ciało. Lekarze i kosmetolodzy proponują im globalną odnowę dzięki specjalistycznym zabiegom: ujędrniającym, nawilżającym, podejmującym walkę z cellulitem, czy tym ułatwiającym pozbycie się nadmiaru wody z organizmu.

Siła Oceanu i Moc Guarany

Jednym z zabiegów jest Siła Oceanu. Trwa on około dwóch godzin, ale jego rezultaty warte są tego czasu. Procedura poprawia mikrokrążenie, redukując zawartość płynów w tkankach,  pobudza drenaż i eliminowanie toksyn, ograniczając stagnację płynów oraz likwidując cellulit obrzękowy. Zabieg składa się z okładu algowego oraz koncentratu na bazie soli morskiej. Z kolei zabieg Magia wyszczuplania lub Moc Guarany to skuteczna synergia morza z ziemią, która zwalcza nadmiar tłuszczu i cellulit. Zabieg przeznaczony jest na najbardziej problematyczne miejsca takie jak: uda, biodra, pośladki oraz brzuch. Wykorzystując siłę krasnorostów oraz najnowszego kompleksu ultradźwiękowego redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz stymuluje aktywność fibroblastów, poprawiając napięcie i elastyczność skóry.

ambroziak 2Wyjątkowe zabiegi RVB

Kuracje RVB nie dość, że pozwalają pozbyć się problemu, to przynoszą jeszcze wiele wspaniałych doznań podczas relaksującego masażu. Jednym z zabiegów jest OGIEŃ Ram osmocell eliminujący toksyny oraz nadmiar tkanki tłuszczowej. Otula i przepaja ciało energią. Z kolei zabieg WODA – Bham dermodren to kuracja wyszczuplająca ułatwiająca powrót do szczupłej sylwetki. Najlepsze rezultaty przynosi w serii, a przeznaczona jest dla kobiet po ciąży oraz osób z problemem obrzęków. ZIEMIA Lam dermotonic to natomiast zabieg wzmacniający, reaktywujący, stymulujący oraz modelujący ciało, a POWIETRZE – Yam dermoelast to zabieg uelastyczniający oraz pojędrniający skórę. Regeneruje tkanki i witalizuje. Cykl zabiegowy Yam składa się z produktów specjalnie przeznaczonych dla kobiet w ciąży i programu ukierunkowanego na elastyczność skóry i zapobieganie rozstępów.

ambroziak 3Kuracje dla mam

Szczególne miejsce w klinice Estederm zajmują pacjentki w ciąży i młode mamy. Poleca się im zabieg Amma Deva, trwający 60 minut. Amma Deva – oznacza kobiecą energię, która odżywia, pielęgnuje i leczy. Yam AMMA DEVA to pierwszy kompletny program pielęgnacji i dbania o zdrowie dla kobiet w ciąży. Program składa się z 20 sesji, porad w zakresie zdrowia i odżywiania oraz doboru ćwiczeń dla dobrego samopoczucia matki i dziecka.

Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie i napinanie tkanki,modelowanie i wygładzanie, masaż prenatalny, wzbogacony muzyką, kolorem, zapachem,obrazem i specjalistycznymi kosmetykami.

Lipomassage ™ambroziak 4

Zabiegiem polecanym zwłaszcza dla kobiet w ostatnich miesiącach ciąży jest Lipomassage ™, który pomaga zwalczać problemy z krążeniem i opuchlizną. To opatentowana technika wyszczuplająca, która wznawia proces uwalniania tłuszczu, eliminuje miejscowe złogi i niedoskonałości. Mechaniczna stymulacja LPG Roll wywołuje biologiczną odpowiedź organizmu: reaktywuje uwalnianie tłuszczu oraz wznawia produkcję kolagenu i elastyny.

Zabieg Lipomassage na ciało wyszczupla i redukuje głębokie złogi tłuszczu, rzeźbi sylwetkę, drenuje i wygładza cellulit, zagęszcza i ujędrnia skórę, poprawia krążenie.

Klinika Ambroziak Estederm

Al. Gen. W. Sikorskiego 13

Telefon: + 48 22 111 50 05

+48 726 101 000

www.klinikaambroziak.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.