Pewne siebie i energiczne – Agnieszka Szulim, Paulina Krupińska i Natalia Klimas – odkrywają nowy kształt kobiecości w dżinsach Levi’s® Revel™.

Levis 4Modelka Paulina Krupińska, charyzmatyczna i znana z odważnych wypowiedzi dziennikarka Agnieszka Szulim oraz wschodząca gwiazda kina, aktorka Natalia Klimas na co dzień żyją aktywnie, nie bojąc się nowych wyzwań. Kochają modę i jeansy, a media uznają je za jedne z najlepiej ubranych kobiet. Pomimo wielogodzinnych sesji i nagrań zawsze wyglądają atrakcyjnie. Zachwycają pewnością siebie, zarażając przy tym swoją pozytywną energią wszystkich wokół.

Pokazując takie kobiety jak Agnieszka Szulim, Paulina Krupińska i Natalia Klimas,  chcieliśmy zainspirować wszystkie Polki, dając im przykład pewnych siebie kobiet, które czują się świetnie w swojej skórze niezależnie od okoliczności. Marka Levi’s®, tworząc model Levi’s® Revel™ myślała właśnie o silnych i charyzmatycznych kobietach, które cenią sobie perfekcyjny wygląd nie rezygnując z pary ulubionych jeansów. Levi’s® Revel doskonale dopasowuje się do kobiecej sylwetki, dodatkowo nadając jej idealny kształt. Podczas sesji widzieliśmy, jak bohaterki przechadzały się po studio, przeglądając się w lustrze z zachwytem w oczach. Chcemy, by wszystkie kobiety z takim samym uśmiechem patrzyły na siebie każdego dnia, dzięki idealnej parze ulubionych dżinsów” – mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Marketingu marki.

Levis 6

Unikalna technologia

Dżinsy Levi’s® Revel jako jedyne wykorzystują unikalną, ekskluzywną technologię Liquid Shaping, która została zastosowana w produkcji denimu dzięki innowacyjnej technice przypominającej screen-printing. Technologia ta odpowiada za odpowiednią rozciągliwość denimu w najbardziej strategicznych obszarach, dzięki czemu materiał doskonale oplata sylwetkę i unosi pośladki oraz kształtuje uda.

Levis 5Wykorzystując przełomowy system dopasowania dżinsów Levi’s® Curve ID, Levi’s® Revel oferuje szeroką gamę krojów idealnych dla każdej kobiecej sylwetki. Dostępne w wersjach Slight, Demi oraz Bold Curve, Levi’s® Revel dają kobietom poczucie, jakby były szyte na miarę, eliminując tym samym większość frustracji, które powoduje przymierzanie dżinsów. Odpowiednie przeszycia, wykończenia oraz umiejscowienie kieszeni – wszystko to zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić poczucie doskonałości. Szeroka gama kolorów i krojów zarówno w wersji ze zwężanymi, jak i prostymi nogawkami, sprawiają, że każda kobieta z pewnością znajdzie swój model Levi’s® Revel.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.