Marka Durex zaprasza do wzięcia udziału w swoim najnowszym projekcie i zbadania pulsu swojego związku. W eksperymencie bierze udział ponad 30 krajów z całego świata, w tym Polska. 

Durex Eksperyment powstał w odpowiedzi na wyniki globalnych badań przeprowadzonych w latach 2011-2012 przez markę. Wykazały one, że aż 54% ludzi na świecie nie jest w pełni usatysfakcjonowana życiem seksualnym, jednocześnie aż 83% osób zgodziło się z tym, że satysfakcjonujący seks znacząco wpływa na nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie. Najnowszy, globalny projekt Durex ma za zadanie udowodnić, że seks to nie tylko fizyczność, ale także emocje, intymność i bliskość.

Co będzie się działo?

W fazie rekrutacji, z każdego spośród ponad 30. biorących udział w projekcie krajów, wybrana zostanie para reprezentantów – kochanków Durex. Polecą oni do romantycznej Wenecji, by rozpocząć wielką przygodę. Tam, w trakcie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych, poznają tajniki eksperymentowania. Wrócą do kraju i… rozpocznie się największy eksperyment seksualny na świecie! Zadaniem kochanków Durex będzie inspirowanie wszystkich ludzi do czerpania jak największej przyjemności z seksu poprzez dzielenie się efektami swoich miłosnych eksperymentów. W ciągu czterech tygodni pary będą eksperymentować, bazując na serii erotycznych scenariuszy. Kochankowie spróbują różnych rzeczy i wypróbują różne pomysły na urozmaicenie życia seksualnego i podkręcenie pulsu swojego związku. Zaczynając od długiej i pełnej emocji gry wstępnej, intymnej rozmowy, po zamianę ról i włączenie szczypty przygody w ich życie erotyczne…

Mierzenie wyników

Pary zostaną poddane testom mierzącym ich doznania zarówno fizyczne, jak i emocjonalne.  W tym celu użyte zostaną najnowocześniejsze monitory cardio, które dokładnie zmierzą sposób, w jaki zmienia się ich tętno, w zależności od rozwoju intymnej sytuacji. Wszystkie badania prowadzone będą pod okiem eksperta Brendana Walkera.

Zabawa dla każdego!

To, co w całym projekcie jest najważniejsze, to fakt, że każdy może wziąć w nim udział! Pary na całym świecie będą miały możliwość przeprowadzenia eksperymentu w zaciszu własnej sypialni. Umożliwi to specjalnie w tym celu zaprojektowana darmowa aplikacja Durex Eksperyment. Pozwoli ona na mierzenie pulsu oraz poziomu osiąganej przyjemności z seksu. Pary chętne do wzięcia udziału w eksperymencie i wypróbowania aplikacji w domu, będą mogły wybrać stopień anonimowości już podczas instalacji – zanim jeszcze przejdą do realizacji miłosnych scenariuszy. Dane zebrane od tysięcy kochanków z całego świata pozwolą na skompletowanie i zestawienie unikalnych informacji oraz stworzenie miłosnej mapy świata. Okaże się, czy Włosi rzeczywiście są najlepszymi kochankami, czy to prawda, że mężczyźni noszący duży rozmiar buta, są lepsi w łóżku oraz czy fantastyczny seks rozpoczyna się na długo przed wejściem do sypialni…

Kraje biorące udział w eksperymencie Durex:

Australia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Kolumbia, Czechy, Francja, Grecja, Hong Kong, Węgry, Indie, Izrael, Lebanon, Malezja, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Serbia, Singapur, Hiszpania, Republika Południowej Afryki, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Wielka Brytania, Wenezuela, Skandynawia (Norwegia, Dania, Szwecja, Finlandia).

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na www.durexperiment.com, Fanpage Durex Polska

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.