HP wie, że w kilku dziedzinach życia sprawdza się zasada, iż małe jest piękne. Dotyczy to tak samo technologii, jak cen. Teraz można mieć zdjęcia, dokumenty, muzykę, gry i aplikacje zawsze ze sobą w lekkim i eleganckim tablecie. 

 

Ten tablet jest taki, jak zaczarowana torebka Hermiony Granger – choć niewielkich rozmiarów, mieści wszystko, co przydatne w podróży, w domu i na wyjątkowe okazje. Zawsze sprawdza się w potrzebie, zaskakuje funkcjonalnością, ale jednocześnie łatwo pozwala o sobie zapomnieć. Waży bowiem niewiele więcej niż 350 gram. Jest wyposażony w dwie kamery – jedną z tyłu, drugą z przodu. Można je wykorzystać do robienia zdjęć, nagrywania filmów i uczestniczenia w wideokonferencjach. Ekran o przekątnej 7 cali, panel HFFS zapewniający szeroki kąt widzenia komfort podczas przeglądania dokumentów, fotografii czy filmów, pakiet aplikacji HP to tylko niektóre z jego zalet. Slate 7 został również wyposażony w technologię Beats Audio, gwarantującą najwyższą jakość dźwięku.

Potrzebujesz dokumentów w podróży albo przed wejściem na spotkanie? Technologia HP ePrint pozwoli łatwo drukować potrzebne materiały tam, gdzie się znajdujesz. HP Slate 7 wyposażony jest również w pakiet aplikacji – od narzędzi biurowych po atrakcyjne gry oraz w mikroport USB ułatwiający transfer plików.

Tablet Slate 7 działa w oparciu o system operacyjny Android Jelly Bean i zapewnia łatwy dostęp do usług Google Mobile. Elegancki z niego gość. Rama wykonana ze stali nierdzewnej nadaje mu szyku, a czerwień i srebro tworzą jego wyjątkową tożsamość. Wypatruj go w sklepach, będzie tam już wkrótce. I nie zapomnij zerknąć na cenę. To będzie miła niespodzianka.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.