HOT_elarnia pod Poznaniem, luksusowy czterogwiazdkowy hotel, zaskakuje nowoczesnym designem i magiczną atmosferą. A tutejsze SPA zajmuje aż 1000 metrów kwadratowych!

Są goście, którzy przyjeżdżają tutaj tylko dla niego. Wyjątkowe DAY SPA – SPA_larniakcal ma basen wyłożony szklaną mozaiką, z krystaliczną, ozonowaną wodą, z przeciwprądem i prysznicem strumieniowym, dużą saunę suchą z pomieszczeniem wypoczynkowym i aromaterapią, łaźnię parową, wannę z hydromasażem oraz gabinety kosmetyki pielęgnacyjnej i gabinety masażu, a także bar kawowy.

DAY SPA SPA_larniakcal ma opinie wiodącego SPA na poznańskim rynku, ciesząc się popularnością i renomą. Puszczykowskie SPA, specjalizujące się w pielęgnacji ciała, nie przez przypadek 4-krotnie otrzymało wyróżnienie w kategorii najlepsze DAY SPA w Polsce. Wszystkie zabiegi kosmetyczne oraz masaże, znajdujące się w jej bogatej ofercie, gwarantują uczucie relaksu i luksusu już od pierwszego dotyku. Elementem odróżniającym DAY SPA SPA_larniękcal od jej konkurencji to fakt, że nie korzysta się tutaj z urządzeń mechanicznych, a wysoką jakość zabiegów zapewniają najwyższej klasy kosmetyki oraz profesjonalizm terapeutów.

Do osiągnięcia optymalnego stanu odpoczynku przyczynia się również panująca atmosfera. Wnętrza SPA_larnikcal mimo zamierzonej architektonicznej surowości dają uczucie spokoju i komfortu.

http://www.spalarnia.com.pl/

spalarnia 0096

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.