Nadmiar tłuszczu w biodrach, pupie i udach występuje u prawie wszystkich kobiet, taka jest, niestety, nasza natura. Oto kilka sposobów jak go ukryć pod ciuchami.

Bluzka, koszula:

Wszelkie workowate bluzki, koszule wyrzuć do kosza, sprawią tylko, że będziesz wyglądać jeszcze szerzej. Trzeba znaleźć sposób na to, aby górna część ciała – często szczupła, pasowała do dolnej – szerszej.
Poszukaj bluzek z dekoltem w łódkę, bo to sprawi, że dolna i górna część ciała nabierze proporcji. Łódka zrównoważy szerokość bioder

Swetry:
Tak jak przy bluzkach, wyrzuć swetry worki, skup się na tych, które są lekko dopasowane i opierają się na biodrach. Swetry pokazujące trochę brzucha pozwalają się skupić na z reguły szczuplejszych okolicach niż szerokie biodra.

Spodnie, spódnice:
Spodnie zwężane ku dołowi idealnie zaznaczą nadmiar tłuszczu w okolicach bioder i pupy. Tak samo zadziałają rurki i proste spodnie. Jednak są spodnie, które będą wyglądać dobrze: rozszerzane i dzwony. Rozszerzane skrzętnie ukryją to, co chcemy ukryć. Dzwony  za to nadadzą proporcji całej sylwetce: bo choć biodra są szerokie to nogawki jeszcze szersze nogawki.

Spódnice zbyt obcisłe, zbyt ciasno opinające biodra lepiej wyrzuć z szafy! Idealnie podkreślą te miejsca, w których jesteś najszersza. Linia A o dowolnej długości jest bardzo dobra, bo dzięki niej nie ma mowy już o szerokich biodrach i nadmiarze ciała tu i ówdzie.

Żakiet, płaszcz:
Tak jak przy szerokiej pupie, unikajmy krótkich żakietów, ponieważ kończą się przeważnie tam, gdzie jesteśmy najszersze. Po co to podkreślać?

Długość 3/4 z rozszerzonym dołem płaszcza  lub  duże klapy zrównoważą  i zamaskują szerokie biodra.

Najważniejsze:

  • wyrzuć lub oddaj wszelkie workowate bluzki
  • spódnica o linii A jest idealna dla twojej sylwetki
  • krótkie żakiety są do niczego, długości 3/4 to jest to!
  • rozszerzane spodnie  i dzwony są idealne!

Magda Pałkus

104 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.