Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta niedawno obchodziło drugą rocznicę funkcjonowania w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B. Na Pragę licznie przybyli warszawiacy, a także artyści, gwiazdy i celebryci, by uczcić to wydarzenie oraz wziąć udział w Charytatywnym Bowlingowym Turnieju Gwiazd. Wieczór uświetnił koncert Dody i zespołu Virgin.

Na urodzinach Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta można był spotkać m.in. Kasię i Macieja Stuhrów, Maję Hyży, Malika Montanę, Lanberry, Roberta Burneikę, Marka Kościkiewicza, Rafała Mroczka, Przemka Cypryańskiego, Karolinę Pilarczyk, Maćka Florka, Ewelinę Ruckgaber, Elizę Gwiazdę, Jarka Jakimowiczaczy Krzysztofa „Kasę” Kasowskiego.

Gwiazdy walczyły o tytuł mistrza bowlingu w III Charytatywnym Bowlingowym Turnieju Gwiazd, a także o jak najwyższy czek dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Już tradycyjnie podstawową zasadą turnieju było to, że każdy punkt zdobyty przez najlepszego zawodnika turnieju zostaje przeliczony na 100 zł, które właściciele Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta przekazują fundacji.

Najlepszą drużyną okazała się Reprezentacja Artystów Polskich, w składzie: Michał Szyc, Hiro Murakami, Marcin Piętowski, Przemek Nowak i Patryk Czerniejewski, a najlepszym zawodnikiem turnieju – dziennikarz TVN24 Adrian Mielnik, którego wyniki przełożyły się na rekordową kwotę 17 400 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń!

Wieczór uświetnił, w wyjątkowej, pirotechnicznej oprawie, koncert Dody wraz z zespołem Virgin.

Rozrywkowe Centrum Miasta

To jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, trzy bary oraz dwie niezależne sale klubowe.

Od dwóch lat zarówno w weekendy, jak i każdy inny dzień tygodnia w Hulakula można skorzystać z bogatej oferty atrakcji i wydarzeń kulturalnych, spotkać się z przyjaciółmi, zaszaleć na parkiecie przy największych hitach czy zmierzyć się w turnieju w kręgle lub przy bilardowym stole.  To tu weekendowe imprezy rozkręcają najwięksi polscy DJ-e, tacy jak C-BooL czy Gromee, i tu swoje koncerty dają największe gwiazdy. W ciągu tych dwóch lat na scenie Hulakula można było spotkać takich artystów jak: Kamil Bednarek, Marek Piekarczyk, Enej, Lanberry, Pezet, Kaen, zespół Czerwone Gitary, a także młodych początkujących twórców, jak: Zuza Gadowska, Kwiat Jabłoni czy Vesna Leszczyńska, którzy szlifowali swój muzyczny warsztat w ramach Letniej Sceny Muzycznej Hulakula. Tu gościli także twórcy największych międzynarodowych hitów, tacy jak duet Ofenbach czy AronChupa. Oferta nadchodzących koncertów jest równie imponująca: Skaldowie, Urszula, Sławomir, Krzysztof Krawczyk – to tylko kilku artystów, którzy w ciągu najbliższych miesięcy zagrają swoje koncerty w Hulakula.

Nie byliście jeszcze w Hulakula? Koniecznie sprawdźcie, za co warszawiacy pokochali to miejsce.

www.hulakula.com.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.